Menu

Vydejte se na Krkonošskou pivní stezku

31. 07. 2021

Zabalte si batůžky, nazujte pohodlné boty, nezapomeňte na dobrou náladu, úsměv a vyrazte na pivní stezku. Čeká vás ideální kombinace – nejhezčí partie Krkonoš a lokální piva, která si zamilujete. Klima je u nás příjemnější než ve městě a když budete mít štěstí, vyhrajete skvělé ceny.

Nejhezčí partie Krkonoš a výborné pivo k tomu. To jsou lákadla našich nejvyšších hor, kde se po sedmé otevírá Krknošská pivní stezka. Vydejte se po trasách místních pivovarů, získejte otvírák jako dárek a zúčastněte se slosování o hodnotné ceny. Místa, kde vaří lokální pivo, jsou tato:


Soutěž na pivní stezce
Když se vám podaří pivo všude vypít, dostanete razítko a za všech pět razítek pak v cílovém pivovaru otvírák jako malý dárek. A pokud to zvládnete (v průběhu léta, o víkendu, nebo třeba i v jednom dnu), budete zařazeni do slosování o hodnotné ceny. V letáku, kde máte všechna razítka, zanecháte i své jméno a emailovou nebo poštovní adresu a losování vás tak nemine! Lze si také „vypít" i tričko KPS a to když od každého piva dáte pět „kousků"! Získáte za ně razítko do připraveného letáku.

Neváhejte tedy a přijdeďte do Krkonoš absolvovat tento jedinečný sportovně gastronomický zážitek.
Připravila Dáša Palátková.

https://krkonosskapivnistezka.cz
www.krkonose.eu
www.rozvoj.krkonose.eu
www.svazek.krkonose.eu
www.facebook.com/Krkonose.euArchiv