Menu

Tipy na výlety hledá na Kudy z nudy stále více Čechů

22. 08. 2019

Portál Kudy z nudy již patnáct let nabízí neobjevené alternativy k sezónně přeplněným turistickým cílům. Stěžejní projekt státní agentury CzechTourism obsahuje na osmdesát tisíc tipů na trávení volného času a denně obslouží až sto tisíc návštěvníků.



„Čechy baví objevovat nová zákoutí naší republiky a často hledají tipy na výlet nebo dovolenou právě na Kudy z nudy. Jen za loňský rok dosáhl provoz na portálu více než 16 milionů návštěv a vypadá to, že letos jich bude ještě o deset procent více,“ říká ředitel CzechTourism Jan Herget a doplňuje: „Pomáháme Čechům objevovat nová místa i zážitky a regionům a místním podnikatelům tak otevíráme nové příležitosti. V roce 2017 totiž Češi utratili za cestování po rodné vlasti 128 miliard korun*,“ dodal Herget.

Za patnáct let fungování dosáhl portál Kudy z nudy celkem 135 miliónů návštěv. Statisíce sledujících má také facebookový profil portálu, který minulý víkend oslavil desáté narozeniny.



Letošní léto patří na portálu Kudy z nudy mezi nejvyhledávanější kategorie např. rozhledny, příroda, zážitkové areály pro rodiny, koupání nebo hrady a zámky. Ke každé přidáváme dva tipy agentury CzechTourism na výlet:

Dále přidáváme pět tipů na prázdninové novinky, které nejvíce lákají návštěvníky:

*    

Připravila Ivana Vejvodová.

www.czechtourism.cz


 



Archiv
Česká chuťovka
ahr - volba