Menu

Sofitel Al Hamra Beach Resort otevírá své brány na pobřeží emirátu Ras Al Khaimah

16. 05. 2024

Sofitel Al Hamra Beach Resort, který spadá pod holdingovou společnost Al Hamra Real Estate Development LLC, 13. května 2024 oficiálně otevřel své brány. Hosté jsou zváni, aby se ponořili do říše, kde se okouzlující rytmy Arabského zálivu hladce prolínají s nadčasovou rafinovaností francouzského “Art De Vivre”. Tento jedinečný pětihvězdičkový resort se nachází ve vesnici Al Hamara Village, elegantně lemuje nedotčené pobřeží Ras Al Khaimah a slibuje náročným cestovatelům jedinečný zážitek.

Společnost Kristina Zanic Consultants vnesla do Ras al Khaimah nádech francouzské atmosféry a představila nádherné interiéry prvního hotelu Sofitel v emirátu. Resort je oslavou bohaté historie starověkých Emirátů, která zahrnuje perlařství, plachtění a hrnčířské umění. Hotel, který se hlásí k odkazu města, představuje proslulé francouzské umění Art de Vivre, které se plynule prolíná s místní architekturou a uměním a zároveň čerpá inspiraci z cest kočovníků po celém poloostrově. Výsledkem je harmonické spojení námořní historie inspirované Francií s osobitou arabskou esencí. Velkolepá vstupní hala je zdobena úchvatnou nástěnnou malbou v živých barvách, která čerpá inspiraci z arabských vitráží, odráží historii a upoutává pozornost.

Sofitel Al Hamra Beach Resort nabízí 292 pokojů od kategorie Classic King až po Luxury Doubles exkluzivním vybavením od značky Dyptique. K dispozici je 47 apartmánů, včetně Prestige One Bedroom, Beachfront Signature Two Bedroom a dvou prezidentských apartmánů, což zajišťuje dokonalé útočiště pro každého hosta. Každý pečlivě navržený pokoj odráží snahu o umocnění zážitků hostů, přičemž složité detaily zachycují podstatu místa. Od rozsáhlých arkýřových oken zaplavujících prostory přirozeným světlem až po úchvatný výhled na malebnou krajinu Ras Al Khaimah, připomínající úchvatné francouzské pobřeží, nabízí resort skutečně pohlcující a luxusní útočiště. Cílem resortu je potěšit duši návštěvníka prostřednictvím svého francouzského temperamentu a srdečnou kulturou poskytovaných služeb.

Resort se čtyřmi bazény na pláži s výhledem na azurové vody zálivu nabízí klidné útočiště pro ty, kteří hledají relaxaci a zotavení. Je nejen útočištěm pro milovníky volného času, ale také kulinářskou destinací se sedmi výjimečnými restauracemi, které uspokojí každý jazýček a slibují gastronomickou dovolenou překračující hranice. Lobby salonek Citron vyzařuje moderní eleganci a nabízí skvělé služby. East, restaurace s celodenním provozem, vás vezme na cestu za za celosvětově oblíbenými pokrmy v příjemném chladivém, zatímco Samphire Pool Bar nabízí chutné občerstvení a nápoje, které si můžete vychutnat u bazénu. Ke kulinářskému půvabu přispívá i klenot Reunion, který hosty přenese do srdce Francie svou autentickou francouzskou kuchyní.

Polynéská restaurace Waka je další jedinečnou restaurací, která oslavuje bohaté kulinářské dědictví Polynésie a nabízí směs odvážných a exotických pokrmů. Vinný bar Veritas se pyšní rozsáhlou nabídkou prvotřídních vín z celého světa, která jsou odborně sestavena tak, aby uspokojila nejrůznější chuťové buňky. Ať už začínáte den osvěžujícím džusem, nebo se rozhodnete pro doplnění energie po tréninku, Blend & Squeeze Juice Bar vám vždy nabídne ten správný životabudič. Každá z těchto restaurací přispívá svým jedinečným kouzlem k tomu, aby se Sofitel Al Hamra Beach Resort stal ještě úchvatnější a rozmanitější kulinářskou destinací.

Pro ty, kteří hledají exkluzivitu a individuální služby, nabízí Club Millesime zážitek na vysoké úrovni. O rodiny je promyšleně postaráno v dětském klubu Le Petit Prince, který zajistí nezapomenutelný pobyt pro každého člena rodiny. Hosté si také mohou dopřát dokonalou relaxaci v prvním lázeňském centru Sofitel Spa with Clarins, které nabízí útočiště regenerace a luxusu. Milovníci golfu si přijdou na své díky pohodlnému přístupu do Al Hamra Golf Clubu, 18jamkového mistrovského golfového hřiště, které jim umožní zdokonalit svůj švih uprostřed úchvatné krásy pobřežní krajiny.

Sofitel Al Hamra Beach Resort je víc než jen destinace, je oslavou života, dokonalým spojením kultur a pozvánkou k vychutnání luxusu v jeho nejčistší podobě. Resort nadšeně vítá hosty, kteří si chtějí dopřát nevšední zážitek, jenž překračuje hranice všednosti, a slibuje harmonickou souhru francouzské elegance a arabské nádhery. Vaše cesta za bohatstvím a klidem zde skutečně začíná.

Karim Abdelhamid, generální ředitel Sofitel Al Hamra Beach Resort, uvedl: „Jsme rádi, že můžeme vřele přivítat návštěvníky tohoto regionu, který je proslulý svými úchvatnými přírodními krásami a zelení. Ras Al Khaimah vyniká jako přední destinace pro rezidenční bydlení, rekreaci a turistiku a otevření hotelu The Sofitel Al Hamra Beach Resort, Ras Al Khaimah představuje další milník v rozšiřující se nabídce špičkového pohostinství na ostrově. Hotel, který se může pochlubit výsadní polohou, bohatým vybavením a značkovými službami, je připraven přilákat náročné obyvatele Spojených arabských emirátů i vážené osobnosti z místní, regionální a mezinárodní sféry."

Na oslavu otevření Sofitel Al Hamra Beach Resortu nabízí hotel speciální pozvánku s exkluzivními výhodami. Na úvod pobytu obdrží hosté welcome drink, mohou využít bezplatného upgradu na pokoj superior a zažít pohodlí flexibilních časů příjezdu a odjezdu. Kromě toho si vychutnají vynikající možnosti stravování s atraktivní 20% slevou na všechny služby v oblasti jídla a nápojů. Vychutnejte si tyto fantastické výhody a dopřejte si nezapomenutelné vzpomínky u moře.
Připravili Luděk Hladiš a Kateřina Lamačová. 

www.sofitel.com
https://corporate.visitrasalkhaimah.com
https://visitrasalkhaimah.com/
www.facebook.com/VisitRasAlKhaimah/
www.instagram.com/visitrasalkhaimah/
www.youtube.com/user/VisitRasAlKhaimah 
www.linkedin.com/company/ras-al-khaimah-tourism/

 


Archiv
Česká chuťovka
ahr - volba