Menu

Ryanair spustí pravidelnou linku do Bordeaux

21. 02. 2019

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair oznámila, že od začátku zimního letového řádu spustí pravidelnou linku do francouzského Bordeaux. Nové spojení bude v provozu od 27. října 2019 dvakrát týdně, vždy ve čtvrtek a v neděli.

ryanair_prague_airport

Město na jihozápadě Francie bude již 32. oznámenou destinací dopravce, do které mohou cestující z Letiště Václava Havla Praha zamířit. „Nová linka do Bordeaux zapadá do naší strategie rozvoje výjezdového cestovního ruchu z České republiky do destinací ve Francii i ostatních zemích. Podle odhadů letiště očekáváme, že toto spojení využije přibližně 35 tisíc cestujících ročně v obou směrech,“ uvedl Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha.
Ryanair’s Olga Pawlonka said:  “Ryanair is pleased to announce a new Prague route to Bordeaux, commencing in October 2019, which will operate two times per week, as part of our winter 2019 schedule. Customers in Czech Republic can now book flights to Bordeaux as far out as March 2020, with our full schedule launching soon. To celebrate we are releasing seats on sale from just 529 Kč, for travel in October, which must be booked by midnight Friday (22 Feb). Since these amazing low fares will be snapped up quickly, customers should log onto www.ryanair.com and avoid missing out.” 
Připravila Kateřina Pavlíková.

www.ryanair.com            
www.prg.aero

 

 
Nepřehlédněte


Z domova Rozhovory

Cestovní ruch potřebuje silnou lobby

Neočekávám, že stát bude financovat celý rozvoj odvětví cestovního ruchu, ale minimálně by měl hledat způsob, jak v tvrdé globální konkurenci daleko účinněji...

03. 09. 2019

číst dál


Ze světa

Orlí zátoka – jeden z posledních rájů na zemi

Dominikánská republika je po Kubě druhou největší zemí v Karibském moři a cestovní ruch patří mezi nejrychleji rostoucí průmyslová odvětví v zemi. Pojďme...

27. 08. 2017

číst dál


Archiv
for kids