Menu

Rational otevřel nové školící centrum

12. 11. 2019

Společnost RATIONAL Czech Republic, s.r.o. posiluje svoje postavení ve střední Evropě a otevírá novou pobočku v Praze, kde se pro podporu partnerů a zákazníků bude nacházet kancelář i školící centrum.  Školící centrum bude otevřeno v listopadu 2019. 
RATIONAL Czech Republic s.r.o. sídlí v Praze, ale společnost má významné zastoupení i na Slovensku. V uplynulých letech si společnost vybudovala silnou a rozsáhlou síť obchodních partnerů, která mimo jiné zahrnuje i 19 certifikovaných regionálních servisních partnerů a řadu servisních zástupců v obou zemích. Společnosti se v posledních 10 letech podařilo na českém a slovenském trhu prodat více než 6 500 multifunkčních zařízení. Z toho kromě konvektomatů SelfCookingCenter® dodala společnost i přibližně 1 500 multifunkčních pánví VarioCookingCenter®.

Alexander Wimmer, viceprezident pro region EMEA a výkonný ředitel společnosti Rational International AG: „Česká republika je pro Rational důležitým trhem a vidíme tu trvalý potenciál k růstu. Otevřením nové kanceláře a školicího centra v Praze, dosáhneme důležitého milníku pro další rozvoj a můžeme teď zákazníkům nabídnout ještě větší výhody a podporu.“

„Soustředíme se na to, abychom byli blíž našim partnerům a koncovým uživatelům, rozuměli jejich potřebám a dokázali nabízet nejlepší řešení kuchařům v celé České republice i na Slovensku. To je možné, jedině pokud budeme mít vlastní místní organizaci a podporu přímo na místě,“
uvedl Vladan Jesenský, výkonný ředitel společnosti RATIONAL Czech Republic s.r.o.

Společnost Rational podporuje své zákazníky po celou dobu životního cyklu multifunkčního zařízení, od výběru produktu po poprodejní péči. Svým zákazníkům nabízí také lokální servisní služby. „Cílem naší společnosti je nabízet zákazníkům co největší výhody. Nezůstáváme jen u prodeje zařízení, nabízíme zákazníkům komplexní řešení pro tepelnou úpravu jídla v profesionálních kuchyních a záruku nejkvalitnějších servisních služeb,“ říká Vladan Jesenský.

Pro své zákazníky pravidelně organizujeme živé vaření Rational Live s konvektomatem SelfCookingCenter© a/nebo multifunkční pánví VarioCookingCenter©, kde si zákazníci mohou sami vyzkoušet výhody při jejich používání přímo v kuchyni. V rámci poprodejní péče o zákazníky kuchařům nabízíme Rational Akademie pro podporu používání procesů k dalšímu ulehčení práce a ušetření nákladů. Jako poskytovatel služby chceme nabízet zákazníkům individuální školení podle jejich potřeb a postarat se o to, že budou svá zařízení od společnosti Rational, jak konvektomat SelfCookingCenter tak i multifunkční pánev VarioCookingCenter, využívat co nejlépe a maximalizovat tak svůj užitek z jejich pořízení. Nové školicí centrum v Praze bude otevřeno v listopadu 2019. Nabídne zákazníkům možnost zažít první plně digitální profesionální kuchyň iKitchen, nabídne příležitost vyzkoušet si vlastní kuchařské postupy a zjistit, jak zvýšit efektivitu práce a ušetřit náklady ve vlastní kuchyni. Národní školicí centrum bude vlajkovou lodí společnosti RATIONAL pro Českou a Slovenskou republiku. Těšíme se, že již brzy budeme moci pozvat zákazníky do nejmodernější profesionální kuchyně,“ vzkazuje Vladan Jesenský. 

rational-online.com
http://facebook.com/RATIONAL.AG

http://twitter.com/RATIONAL_AG
http://www.youtube.com/user/RATIONALAGArchiv