Menu

Objevuj Moravskoslezský kraj zdarma

07. 09. 2020

Vstupné se nebude platit v období září a října 2020 na hradech a zámcích, galeriích, rozhlednách a dalších atraktivitách. Jejich seznam je na webové stránce www.vstupyzdarma.cz.

V Ostravě můžete díky této kampani na podporu cestovního ruchu v kraji zdarma na Vyhlídkovou věž Nové radnice, Slezskoostravský hrad, do Železničního muzea moravskoslezského, Dolních Vítkovic, dolu Michal, hornického muzea Landek Park, zdarma je v tomto období také Zoologická zahrada a botanický park a Galerie výtvarného umění.

V celém kraji je zapojeno téměř 60 atraktivit, například Stezka Valaška, Muzeum Hlučínska, státní zámky Hradec nad Moravicí a Raduň, rozhledna Praděd nebo Flascharův důl. Kompletní mapu najdete na tomto odkazu.

Kraj tento projekt podpoří částkou přes 30 miliónů korun. Kvůli pandemii utrpěl cestovní ruch velké ztráty a tento projekt má za cíl jej oživit.
Připravila OSTRAVAINFO!!!.

www.vstupyzdarma.cz
www.ostravainfo.czNepřehlédněte


Doprava

Ryanair otevře linku Praha – Ammán

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair oznámila, že od konce října 2018 spustí pravidelnou linku do Ammánu, hlavního města Jordánska.

05. 02. 2018

číst dál


Lázeňství Z domova

Luhačovice, základna pro poznávání Valašska, Slovácka a Hané

Lázně Luhačovice jsou krásné, malebné a léčivé v každé roční době. Vždy znovu a znovu okouzlují návštěvníky rozmanitou architekturou, krásným okolím a...

15. 08. 2017

číst dál