Menu

O nejkrásnější vánoční perníček

27. 11. 2018

Perníčky patří k Vánocům stejně neodmyslitelně jako pivo k Plzni. Dvě legendární tradice se setkávají v soutěži o nejkrásnější vánoční perníček v plzeňském Pivovarském muzeu. Jubilejní 15. ročník zve k účasti každého zručného zájemce, stačí přinést ty nejpodařenější perníčkové výtvory do 20. 12. 2018 do 12:00 hodin na recepci Pivovarského muzea a zaregistrovat se. Soutěží se ve čtyřech kategoriích: Tradiční vánoční perníček, Dětský perníček, Model s pivovarskou tématikou a Speciální cena poroty. Do každé kategorie je možné přihlásit jeden výrobek.Stejně jako v předcházejících ročnících, také letos odborná porota posoudí kreativitu, originalitu a krásu vánočního perníčku a vybere první tři v každé kategorii. Jejich autoři budou po zásluze odměněni – dospělí získají finanční voucher a děti dárek, který potěší. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne ve čtvrtek 20. prosince od 17:00 hodin přímo v Pivovarském muzeu v Plzni. Každý soutěžící (starší 18 let), který se vyhlášení zúčastní, si domů pod stromeček odnese multipack plechovek Pilsner Urquell.
Loni se do soutěže o nejkrásnější vánoční perníček zapojilo 51 účastníků a mezi téměř stovkou sladkých a voňavých originálů byly i nepřehlédnutelné kousky – například osvětlená pivovarská jubilejní brána, velký barevný sněhulák, adventní věnec či bezmála metrový anděl. Určitě výborná inspirace pro letošní ročník! Všechny soutěžní perníčky budou vystaveny v Pivovarském muzeu do 4. 1. 2019.

Více informací na http://www.prazdrojvisit.cz/kalendar-akci/soutez-o-nejkrasnejsi-vanocni-pernicek-5/Připravila Iveta Brixí.

www.prazdrojvisit.cz
www.visitplzen.eu
 Nepřehlédněte


Mice

CzechTourism představí novou veletržní expozici

Přehledné a jednoduché uspořádání, velkoformátové obrazy, atypické osvětlovací prostorové bannery, výrazné označení – to jsou hlavní atributy nové...

17. 01. 2019

číst dál


Mice

Výstaviště České Budějovice bude hostit druhý ročník odborné konference věnované turistickému ruchu na jihu Čech

Dvoudenní odborná konference Travelcon je největší letošní akcí, která se cíleně věnuje rozvoji cestovního ruchu v jižních Čechách. Uskuteční se ve dnech...

09. 02. 2018

číst dál


Czech specials new