Menu

Na padesát professional congress organizers (PCO) v Praze

07. 02. 2020

workshop_1

Prague Convention Bureau spolu s partnery zorganizovalo B2B Prague InSpires MICE Fam Trip & Workshop, který proběhl v Praze od 2. do 4. února 2020. Třídenní akce přivítala celkem 49 organizátorů akcí ze 13 zemí Evropy.


Kongresová Praha je s více než 4 500 akcemi ročně, novými kongresovými kapacitami a renovacemi hotelů stále na vzestupu. Účastníci fam tripu, reprezentující převážně organizátory korporátních eventů z Velké Británie a regionu jižní Evropy, se na akci seznámili s kongresovou nabídkou Prahy. Během workshopu, sestávajícího z one-to-one meetingů, prodiskutovali detaily se zástupci z řad klíčových dodavatelů kongresových služeb. V průběhu dvou dní se uskutečnilo celkem 750 předem domluvených schůzek.

Kromě zmíněného workshopu mohli účastníci obdivovat bohatou pražskou historii skrze volitelné průvodcované túry městem, prozkoumali prostory pro konání různorodých akcí během inspekčních prohlídek soustředící se mimo jiné na luxusní segment či nabídku pro velké meetingy. Připraveny byly i tři odlišné incentivní programy, které zahrnovaly například jízdu historickou tramvají T3 Coupé, plavbu po Vltavě, teambuilding prostřednictvím virtuální reality či tematickou prohlídku města zaměřenou na pražskou secesi. Příležitost k networkingu pak poskytly dva společenské večery s doprovodným programem.


Prague Convention Bureau v rámci programu připravilo pro účastníky též několik překvapení a soutěží. V rámci každé inspekční prohlídky čekala na zúčastněné série úkolů. Tým, který byl při jejich plnění nejpohotovější získal výhru v podobě známého pražského suvenýru a hlavolamu v jednom – Ježka v kleci. Nákupčí se také mohli zapojit do soutěže probíhající na Twitteru a Instagramu pod hashtagem #PragueInSpires2020 a získat vouchery na služby, které mohou využít při další návštěvě Prahy.
Detailní program akce je možné najít na tomto odkazu.
Připravila Hanka Krejbichová.

www.pragueconvention.cz

 

 

 

 

 

 Nepřehlédněte


Rozhovory

Cestovní ruch funguje v symbióze

Cestovní ruch si jednoznačně zaslouží jednotné řízení s jasnou strukturou a systémem financování, říká předseda Fóra cestovního ruchu Viliam Sivek.

24. 07. 2019

číst dál


Z domova

Zpěvná Šumava – víkend plný hudby v Kašperských Horách

První ročník akce Zpěvná Šumava, která se koná 20. – 22. dubna v malebných Kašperských Horách, nabídne mimořádný hudební zážitek: Čtyři pěvecké sbory ve...

09. 04. 2018

číst dál


Czech specials new