Menu

Mezinárodní mistrovství Česka Gastro Junior Brno – Bidfood Cup 2019

12. 01. 2019

Dovolte mi, abych vás pozvala na 25. ročník odborné soutěže Gastro Junior Brno, která se uskuteční ve dnech 17. – 20. ledna 2019 v pavilonu P brněnského výstaviště BVV.

jun

Tato, v současnosti největší gastronomická soutěž pro juniory, zahrnující šest soutěžních oborů je vyhlášená našim partnerem Asociací kuchařů a cukrářů ČR ve spolupráci s naší asociací. Česká barmanská asociace organizuje soutěž barmanů, baristů, teatenderů, a nově i číšníků, které jsme spárovali k baristům a teatenderům. U oboru číšník prověříme praktické dovednosti v relativně jednoduchých úkolech tradičního servisu kávy, čaje a volných nápojů, které však vyžadují pečlivou teoretickou i praktickou přípravu a zejména synchronizaci s kolegou baristou, nebo teatenderem. Propojujeme tak zcela přirozeně jednotlivé odbornosti a apelujeme na týmovou spolupráci, odborné znalosti, skvělou komunikaci a reprezentaci.

jg_hromadn_foto

Program
          17. 1.  JCC – GASTRO JUNIOR BRNO 2019  (barman)
17. – 20. 1.  GASTRO JUNIOR BRNO 2019 - BIDFOOD CUP (kuchař)
17. – 20. 1.  GASTRO JUNIOR BRNO 2019 - BIDFOOD CUP (cukrář)
18. – 19. 1.  JMK + JČ – MISTR KÁVY GASTRO JUNIOR BRNO 2019 (barista + číšník)
19. – 20. 1.  JTC + JČ – DILMAH TEATENDER GASTRO JUNIOR CUP 2019 (teatender + číšník) 

Vzhledem k tomu, že je celá akce odborný program 29. mezinárodního veletrhu průmyslu cestovního ruchu GO, 28. mezinárodního veletrhu turistických možností v regionech REGIONTOUR  a Festivalu krajových specialit a regionální potraviny RegFoodFest, bude toho k vidění určitě dost a navíc zde můžete najít skvělé tipy na dovolenou. Těšíme se na setkání s vámi na brněnském výstavišti.
Lucie Poláčková, generální sekretář CBA

www.bvv.cz/gastro-junior-brno/2019/

www.cbanet.cz
www.akc.cz
www.asciscr.cz
https://charbulova.cz/
www.bvv.cz/go

 

 

 

 

 

     charbulkaArchiv