Menu

Jedním z nejlepších hotelů v soutěži Best of Realty je Mamaison Residence Downtown Prague

24. 02. 2021

Čtyřhvězdičkový hotel Mamaison Residence Downtown Prague získal druhé místo v kategorii hotelů v prestižní soutěži Best of Realty, jejíž 22. ročník byl minulý týden vyhlášen. Hotel v samém srdci Prahy patří do portfolia CPI Hotels, největší hotelové skupiny v Česku.

„Krásné druhé místo nás velmi těší! Máme radost, že porota ocenila po zdařile provedené rekonstrukci zejména nové funkční uspořádání uvnitř budovy, inovativní design a vytvoření tichého a klidného zázemí v centru Prahy pro hotelové hosty,“ říká Jiří Máca, projektový manažer CPIPG, který rekonstrukci vedl.

Kromě nadčasového minimalistického designu v přírodních tónech navíc společnost při znovuotevření hotelu dbala i na ekologickou stránku. „V hotelu jsou například používány bezobalové čisticí prostředky či úspornější LED svítidla. Papírové tiskoviny, ubrousky i toaletní papír jsou z recyklovatelného materiálu, vstupní karty jsou místo plastu ze dřeva,“ vysvětluje Martina Černá, ředitelka hotelu Mamaison Residence Downtown Prague, a dodává: „Přechod na ekologický provoz je momentálně jednou z hlavních priorit pro všechny hotely z našeho portfolia.“

Mamaison Residence Downtown Prague se nachází 6 minut od Václavského náměstí nebo 15 minut od vltavské náplavky. Přestože se v jeho nejbližším okolí nacházejí vybrané restaurace, útulné kavárny, živé bary nebo známé památky, nabízí hotel tiché zázemí, klid a domácí atmosféru. Kromě 86 pokojů má k dispozici i 87 plně vybavených apartmánů, které poskytují komfortní ubytování i jedinečné zázemí pro hotelové hosty.

Soutěž Best of Realty – Nejlepší z realit vznikla v roce 1999 a od svého založení mapuje a oceňuje nemovitosti realizované na území České republiky, které byly nově vybudovány či prošly zásadní rekonstrukcí. V soutěži Best of Realty – Nejlepší z realit jsou oceňovány projekty, které významným způsobem reprezentují úspěchy a schopnosti architektů, stavitelů, projektantů, developerů a v neposlední řadě i realitních agentů při jejich prodeji či pronájmu.

Připravil Jakub Velen.

www.cpihotels.com/cs/

www.bestofrealty.czArchiv