Menu

JCCR spustila nový e-shop s turistickými materiály a předměty

19. 06. 2019

Jihočeská centrála cestovního ruchu (JCCR) spustila do plného provozu nový internetový obchod s turistickými předměty a potřebami. Zájemci zde za mimořádně příznivé ceny získají pohlednice, mapy, průvodce, knihy, klíčenky, klobouky, trička  a další turistické a propagační materiály, brzy i typické regionální produkty, tematicky zaměřené na jižní Čechy. E-shop funguje na adrese: https://eshop.jiznicechy.cz „Online nabídka nového e-shopu ve startovací etapě zahrnuje produkty JCCR, certifikovaných turistických oblastí Jihočeského kraje a Nadace Jihočeské cyklostezky, přehledně uspořádaných do kategorií: Turistické materiály, Knihy a časopisy, Reklamní předměty  a Regionální produkty. Počítáme ovšem s tím, že škála nabízených produktů se bude rychle rozšiřovat,“
 uvedl ředitel Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR) Jaromír Polášek. 

Mezi hlavní zákazníky e-shopu by měli patřit návštěvníci regionu i místní turisté, jihočeská Turistická informační centra a různé podnikatelské subjekty z oblasti příjezdového turistického ruchu, jako jsou například hotely, restaurace a podobně. 

„K nákupu v e-shopu se nemusíte registrovat, pokud nakupujete pro vlastní potřebu. V tomto případě si každý zákazník (návštěvník regionu nebo místní turista) od bezplatného sortimentu má možnost objednat max. 3 ks. Pro odběr většího množství (bezplatného sortimentu), například pokud jste turistické informační centrum z jižních Čech nebo podnikatelský subjekt, stačí jednoduchá registrace, která zabere pár vteřin. Stejně jednoduchá a přehledná je pak orientace ve skupinách nabízeného sortimentu. Objednávky je možné uhradit bankovním převodem nebo kartou přes službu GoPay, fakturou či hotově při osobním převzetí. Osobní odběr v sídle Jihočeské centrály cestovního ruchu v českobudějovické ulici Boženy Němcové 12/2 nebo v Turistickém informačním centru Jižní Čechy v OC Mercury, je zdarma,“ konstatovala vedoucí oddělení domácího cestovního ruchu JCCR Andrea Hanzalová. 

Přístup do e-shopu je možný proklikem z webů „Jižní Čechy“: www.jiznicechy.cz, „Jihočeská centrála cestovního ruchu“: www.jccr.cz či přímo prostřednictvím už zmíněného odkazu: https://eshop.jiznicechy.cz. Ústní informace o e-shopu a jeho nabídce lze získat každý všední den v době do 9.00 do 14.30 hodin na telefonu: +420 725 428 645. 
Připravila Andrea Hanzalová.

https://eshop.jiznicechy.cz
www.jiznicechy.cz
www.jccr.cz

     Czt
Side VSH