Menu

Jaké novinky přinese rok 2022 v cestovním ruchu?

15. 01. 2022

blatiny-od-snezneho-img_27512-milos-neuman

Predikovat cokoliv v cestovním ruchu za poslední dva roky se zdá jako cesta do pekel. V každém případě to ale nevzdáváme a snažíme se spolu s členy destinační společnosti Koruna Vysočiny plánovat nové aktivity směrující k rozvoji cestovního ruchu v našem krásném území.

Rok 2022 bude rokem, kdy se začne zúročovat společná práce v rámci certifikace. Naše organizace podala žádost na Ministerstvo pro místní rozvoj o dotaci, zejména na marketingové aktivity. Mezi nejzásadnější aktivity, které v rámci propagace budeme dělat, patří cílené on-line kampaně nejen na sociálních sítích, ale i na Seznam.cz, Novinky.cz a na jiných zpravodajských serverech. I nadále budeme pokračovat ve spolupráci s podnikateli a prezentovat náš region prostřednictvím Zážitkové karty Koruny Vysočiny, jakožto jediné turistické karty v Kraji Vysočina.

Pro náročnější turisty a rodiny s dětmi jsme připravili nový produkt v cestovním ruchu, Santiniho Šifra, která zábavnou formou představí stavby významného stavitele Santiniho.

Ani naše „výkladní skříň“ nepřijde zkrátka. Připravuje aktualizaci našeho společného turistického portálu www.korunavysociny.cz . Připravujeme rezervaci volných pokojů přímo z turistického portálu, čímž chceme urychlit rozhodování návštěvníků našeho webu a ulehčit jim výběr dovolené. Našim cílem je zvýšit návštěvnost naší destinace, která je měřitelná výškou vybraných ubytovacích poplatků na obcích a délku průměrného pobytu v destinaci.
Připravila Oľga Königová, foto Martin Dolinský.

www.korunavysociny.cz

 

 Archiv
Česká chuťovka
ahr - volba