Menu

flydubai obnovuje provoz do Prahy

25. 09. 2021

flydubai_1

Letecká společnost flydubai, se sídlem v Dubaji, oznámila, že obnovila svůj provoz na Mezinárodní letiště Václava Havla Praha (PRG) s až 5 lety týdně z Dubai International (DXB). Emirates budou na těchto trasách “codeshareovat”, aby nabídli svým cestujícím vice ucelená spojení skrz dubajský mezinárodní letecký uzel.

Ve svém komentáři na obnovu letů do Prahy, Hamad Obaidalla, Chief Commercial Office ve flydubai, řekl: “Jsme nadšeni, že obnovujeme provoz letů do České republiky, která je populární destinací v síti flydubai. Jsme si jisti, že cestující si užijí pohodlí a spolehlivost nabízených služeb flydubai a komfort na palubě našich letadel Boeingů 737 MAX, které nabízí “flatbed” v Business třídě a jsou plánovány na provoz na této trase.”

Spolu s postupně se uvolňujícími cestovními omezeními, flydubai rozšířila svou síť do vice jak 95 destinací, 50 zemí napříč Afrikou, Střední Asii, Kavkazem, Střední a Jihovýchodní Evropou, státy GCC a Středním východem a Indickým poloostrovem. Obnovení provozu letů flydubai na český trh umožní vice lidem cestovat do Dubaje jelikož také Expo 2020 Dubai otevírá své dveře návštěvníkům již začátkem října.

Jednodenní vstupenka na Expo 2020 Dubai zdarma
Cestující rezervující si let s flydubai do Dubaje si užijí bezplatnou jednodenní vstupenku na návštěvu světové výstavy Expo 2020 Dubai, která se koná od 1.října 2021 do 31.března 2022. Tato nabídka platí pro všechny rezervace vytvořené od 1. září a pro cesty uskutečněné během dnů konání této akce.

Pasažéři cestující na palubách Boeingu 737 MAX si mohou užít vice pohodlí a větší zážitek z cestování. Nová kabina v Business třídě nabízí “flatbed”- plně polohovatelné sedadlo rozložitelné až do úplného lůžka, tedy kromě extra místa a soukromí se mohou cestující pohodlně vyspat během jejich letu. Ekonomická třída nabízí nová RECARO sedadla, která jsou navržena tak, aby optimalizovala prostor a pohodlí, takže cestující se mohou pohodlně usadit, relaxovat a užívat si svůj let.

flydubai Boeing 737 MAX také nabízí vyjímečnou palubní zábavu s full HD , 11.6 palcovým displayem s širokým výběrem filmů, televizních seriálů, hudby a her v Angličtině, Arabštině a Ruštině. Cestující si mohou užít bezplatnou palubní zábavu v Business třídě nebo si za dostupnou cenu zaplatit balíčky palubní zábavy když cestují v ekonomické třídě.

Služby flydubai byly upraveny tak, aby bylo umožněno cestujícím cestovat v bezpečném prostředí, které minimalizuje fyzický kontakt palubní posádky a cestujícího a nabízí cestujícím důvěru v cestování v každém kroku jejich cesty. Letecká společnost nabízí program pojištění flydubai complimentary global COVID-19 cover, aby přineslo cestujícím vice klidu během cestování.

Detaily letu
Lety z Terminálu 3, Dubai International (DXB) budou provozovány až 5x týdně na Mezinárodní letiště Václava Havla Praha (PRG).

Akční ceny zpáteční letenky v Business třídě z Prahy do Dubaje jsou dostupné již od 38 138 CZK a v Ekonomické třídě jsou speciální ceny zpáteční letenky již od 7 688 CZK.

Všichni cestující jsou povinni se seznámit s regulacemi IATA Travel Centre a IATA destination tracker platnými pro jejich celou cestu a ujistit se, že dodržují poučení vydaná těmito úřady a aerolinkou. Pro vice informací mohou cestující také navštívit COVID-19 information hub na stránkách www.flydubai.com.

Lety je možné rezervovat na webových stránkách www.flydubai.com, přes oficiální aplikaci flydubai, Call Centrum v Dubaji na lince (+971) 600 54 44 45, flydubai travel shops nebo skrze naše partnery. Navíc si mohou cestující vybrat z možností kompletních balíčků na holidays by flydubai.

Pro kompletní letový řád a ceny, prosím navštivte: https://www.flydubai.com/en/plan/timetable.

flydubai
ze svého domova v Dubaji vytvořilo síť zahrnující vic jak devadesáti destinací obsluhovaných flotilou o vic jak padesáti letadlech. Již od zahájení provozu v červnu 2009 se flydubai zavázalo k odstranění bariér v cestování, vytvořením volného toku obchodu a turismu a zvýšení konektivity mezi ruznými kulturami napříč svou stale se rozšiřující sítí.

Milníky letecké společnosti flydubai:

Připravila Klára Divíšková.

www.flydubai.com
www.prg.aeroArchiv
for kids