Menu

Divadlo Spejbla a Hurvínka začíná hrát

12. 05. 2020

S velkou radostí oznamujeme, že Divadlo Spejbla a Hurvínka začíná hrát. Dnešním dnem zahajuje provoz pokladna divadla. První představení bude k vidění 15. května, a to hra pro dospělé Spejbl versus Drákula. Do konce května odehrajeme také To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem, Hurvínkova nebesíčka a Hurvínek mezi osly. Diváky, kteří mají na tato představení zakoupeny vstupenky, prosíme, aby co nejdříve kontaktovali naši pokladnu na pokladna@spejbl-hurvinek.cz nebo na 607 911 458 (pouze ve všedních dnech od 9 do 14.00). Z důvodů snížené kapacity divadla je nutné tak učinit nejpozději do 13. 5. 

„Jsme velmi rádi, že tato nucená pauza končí a my můžeme opět začít hrát,“ říká Denisa Kirschnerová, ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka. „Snad už budeme brzy říkte: společně jsme to zvládli,“ dodává.  

jaké budou podmínky v sále?
Na základě nařízení vlády a doporučení epidemiologů jsme nuceni stanovit několik podmínek pro zprovoznění divadla. Každá druhá řada musí zůstat volná a vedle sebe mohou sedět vždy maximálně dva diváci. Sedadlo mezi nimi a další dvojicí musí vždy zůstat volné.  V divadle nebude možné konzumovat jídlo ani pití a také šatna zůstane zavřená. Oděvy si diváci mohou odložit na volná sedadla. K dispozici bude desinfekce a také vnitřní dvorek pro chvíle o přestávce. Drobné dárkové předměty bude možno zakoupit ve foyer divadla. Pro případné dotazy a pomoc bude připraven náš ochotný personál. Věříme, že si i přes obtížnější situaci představení skvěle užijeme!  

Spejbl versus drákula
Pan Spejbl se – stejně jako před čtyřiceti lety – opět pustí do skládání muzikálu, který ho má zbavit dluhů. V přízračné atmosféře pařížské mansardy, která je svědkem Spejblových tvůrčích muk, nechybí upírobijec Hurvínek, podnikavá nymfoMánička, pes baskervilský alias Žeryk a paní Kateřina, která svede boj o Spejblovu přízeň s francouzskou dekadentní zpěvačkou Poulet. Jak vše dopadne, když se k nočnímu životu probere i žoviální hrabě Drákula, můžete vidět již tento pátek!  

Vstupenky na zakoupená představení stále v platnosti
Již zakoupené vstupenky na neodehraná představení z důvodu nouzového stavu zůstávají v platnosti, a to do konce roku 2020. Za nové vstupenky je bude možné vyměnit od 24. srpna, kdy budeme moci stanovit nový program. Stejně tak prodlužujeme platnost i všem dárkovým poukázkám.

Do konce května odehrajeme pouze tato představení:
pátek    15.5.        19:00 hodin          SPEJBL VERSUS DRÁKULA
sobota
  16.5.        15:00 hodin          SPEJBL VERSUS DRÁKULA 
s
tředa   20.5.        19:00 hodin          TO NEJLEPŠÍ SE SPEJBLEM a HURVÍNKEM
sobota 
23.5.        14:00 hodin           HURVÍNKOVA NEBESÍČKA
neděle  24.5.        10:30 hodin           HURVÍNKOVA NEBESÍČKA
sobota  30.5.        14:00 hodin           HURVÍNEK MEZI OSLY
neděle  31.5.        10:30 hodin           HURVÍNEK MEZI OSLY 

Prosíme, sledujte naše webové www.spejbl-hurvinek.cz nebo facebookové stránky www.facebook.com/DivadloSH, kde budeme zveřejňovat pravidelné aktuální informace.
Připravila Darina Miklovičová.

www.spejbl-hurvinek.cz
www.facebook.com/DivadloSH 
www.instagram.com/divadlosh
twitter.com/HurvinekSpejbl

 Czt