Menu

Ambassador Awards Evening 3. dubna 2019

20. 02. 2019

3. dubna proběhne jubilejní, desátý, ročník udílení ocenění kongresovým ambasadorům - Ambassador Awards Evening. Během něho jsou oceňováni renomovaní čeští vědci, profesoři, lékaři a další špičkoví odborníci, kteří zastupují Českou republiku a Prahu v mezinárodních odborných asociacích, a významnou měrou se zasloužili o konání odborných akcí právě v české metropoli. Slavnostní večer pořádá organizace Prague Convention Bureau v rámci svého Ambassador Programu. Ten byl spuštěn u příležitosti prvního předávání cen dne 18. února 2010.

ambassador

Od roku 2010, kdy byla iniciativa poprvé představena, bylo v rámci Ambassador Awards Evening oceněno již více než 40 kongresových ambasadorů, včetně osobností jako například prof. MUDr. Vladimír Tesař, DrSc., MBA, FASN, Klinika nefrologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze či prof. MUDr. Julius Špičák, CSc., přednosta Kliniky hepatogastroenterologie IKEM, kteří historicky získali nejvíce ocenění. V průběhu deseti let udělování cen byly oceněny akce, kterých se v Praze zúčastnilo či v brzké budoucnosti zúčastní více než 120 000 odborníků z celého světa na zdravotnická, vědecká a další témata.
Letošní ročník Ambassador Awards Evening se uskuteční 3. dubna v Rezidenci primátora hlavního města Prahy. Ocenění budou předávána v následujících pěti kategoriích: Kongres roku 2018, Kongres roku 2018 do 500 účastníků, Kandidatura roku 2018, Korporátní akce roku 2018 a Dlouhodobý přínos kongresovému průmyslu. I v letošním roce bude opět udělena speciální Cena Kongresového centra Praha. O vítězích jednotlivých kategorií bude rozhodovat nezávislá porota, ve které letos zasedají:

K desátému výročí Ambassador Awards Evening byl také představen nový web Ambassador Programu na adrese ambassador.pragueconvention.cz. Na něm všichni ti, kteří uvažují o zapojení se do organizace odborného kongresu či konference v Praze, naleznou potřebné informace o tom, jaké benefity jim hostitelství oborového kongresu přinese. Nový web též informuje o dostupných podporách a způsobech, jak Ambassador Program a Prague Convention Bureau pomáhají kongresovým ambasadorům při získávání kongresů do Prahy.

Prague Convention Bureau (PCB)
je neziskovou společností, která byla založena v roce 2008. Organizace působí jako oficiální reprezentant Prahy v oblasti kongresového průmyslu s cílem propagovat hlavní město jako jednu z předních evropských kongresových destinací. Spolu s českými orgány cestovního ruchu, dalšími partnery a členskými subjekty nabízí účinnou pomoc při pořádání konferencí, setkání, seminářů, výstav nebo motivačních akcí v Praze.


Ambassador Awards Evening
je součástí Ambassador Programu Prague Convention Bureau – strategického programu zaměřeného na podporu tzv. kongresových velvyslanců – místních zástupců mezinárodních oborových asociací v Praze i v České republice. Kromě jiného program nabízí mnoho vzdělávacích a společenských akcí s cílem podpořit kongresové ambasadory v jejich úsilí a snaze přivést mezinárodní konference do destinace.

Připravila Hanka Krejbichová.

www.pragueconvention.cz

 Nepřehlédněte


Doprava

Ryanair otevře linku Praha – Ammán

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair oznámila, že od konce října 2018 spustí pravidelnou linku do Ammánu, hlavního města Jordánska.

05. 02. 2018

číst dál


Mice

TRAVELFEST 2018

Regionální veletrh cestovního ruchu, který proběhne 13. – 14. dubna 2018 na Výstavišti v Českých Budějovicích společně s Gastrofestem JARO.

27. 02. 2018

číst dál


Czech specials new
Restaurace Novoměstský pivovar