Menu

Společnost AVIAREPS slaví 30 let

08. 05. 2024

Společnost AVIAREPS byla založena Michaelem Gaeblerem v dubnu 1994 v Mnichově s cílem pomáhat leteckým společnostem a destinacím v rozvoji jejich podnikání. O 30 let později rozšířila společnost AVIAREPS svou síť na 69 poboček v 65 zemích světa, které poskytují služby nejrůznějším značkám z oblasti letectví, cestovního ruchu, pohostinství, gastronomie a životního stylu – a stala se přední světovou mezinárodní společností v oblasti prodeje, marketingu a komunikace v těchto oblastech podnikání. V dubnu 2024 oslavila společnost AVIAREPS 30 let plných úspěchu a 30 let přibližování světa lidem.

Michael Gaebler, předseda a zakladatel společnosti AVIAREPS: „30 let společnosti AVIAREPS! Jaká to byla skvělá cesta s těmi nejvýjimečnějšími a nejúžasnějšími kolegy a partnery!  Původně vznikla společnost AVIAREPS jako řešení pro letecké společnosti, destinace a hotelové značky, které jim umožnilo lépe rozšířit působnost a dosah na globální trhy. Dnes společnost AVIAREPS požívá důvěry a jedná jménem stále většího počtu značek. Z oblasti letectví, destinací a pohostinství jsme se rozšířili do nejrůznějších oblastí podnikání, včetně mobility, životního stylu, maloobchodu, turistických atrakcí, propagace obchodu a potravinářství. Letos slavíme 30. výročí založení společnosti AVIAREPS a s hrdostí mohu říct, že velké a trvalé úspěchy, kterých naši klienti dosáhli ve své snaze o oslovení globálního trhu a dosažení růstu, byly založeny na tom, že jsme je propojili s klienty a umožnili jim využít náš nejlepší produkt na světě – naše kolegy.

Společnost AVIAREPS oficiálně zahájila oslavy třictiletého výročí na letošním veletrhu ITB Berlín, předním světovém veletrhu cestovního ruchu, každoroční slavnostní akcí „AVIAREPS ITB Executive Diner“ a oslavila tak toto významné výročí s partnery z celého světa. Edgar Lacker, generální ředitel společnosti AVIAREPS uvedl: „Naše kultovní akce, kterou AVIAREPS každoročně organizuje, je vždy mým osobním vrcholem veletrhu ITB a skvělou příležitostí k oslavě našich dlouholetých partnerství! Letošní ročník byl obzvláště strhující, protože jsme zahájili rok 30. výročí založení naší společnosti a oslavili jsme 3 desetiletí společnosti AVIAREPS s našimi partnery a našimi úžasnými AVIAPEOPLE. Dnes je společnost AVIAREPS hrdá na to, že je celosvětovým lídrem v oblasti zastoupení leteckých společností, cestovního ruchu a pohostinství a že aktivně ovlivňuje, rozvíjí a utváří trendy, poptávku a spotřebu v oblasti cestovního ruchu, letectví a pohostinství. Jako dárek k narozeninám jsme pro sebe spustili zbrusu nové, moderní a interaktivní webové stránky aviareps.com, které dokonale reprezentují to, co společnost AVIAREPS představuje: inovaci, růst, dokonalost a inspiraci."

Cestu k úspěchu společnosti AVIAREPS v průběhu let vydláždilo několik milníků. Již v roce 1996, pouhé dva roky po svém založení, zahájila společnost AVIAREPS expanzi v Evropě, Severní Amerika následovala krátce poté v roce 2001. Do roku 2010 společnost AVIAREPS rozšířila svou celosvětovou síť kanceláří na šest kontinentů: Afrika, Asie, Evropa, Severní a Jižní Amerika a Austrálie. Dnes společnost hrdě provozuje 69 kanceláří v 65 zemích a nabízí globální 360° služby více než 250 klientům. Globální expanze společnosti AVIAREPS zahrnovala nejen růst sítě kanceláří, ale také diverzifikaci do nejrůznějších oblastí podnikání, založení dceřiných společností, jako je poskytovatel IT služeb AVIANET, a uvedení nových produktů, jako je služba skupinových rezervací AVIAGROUPS, vlastní digitální ekosystém AVIAREPS a distribuční platforma AVIAHUB. Třicet let po svém založení společnost AVIAREPS pokračuje ve svém poslání: Přibližovat lidi světu a svět lidem!
Připravil Luděk Hladiš.

www.aviareps.com 
Newsroom
Facebook
LinkedIn
Instagram

Archiv
Česká chuťovka