Menu

Pulzující léto na Pardubicku

30. 06. 2018

19. června se v Pardubicích konala letošní první valná hromada spolku Pardubicko – Perníkové srdce Čech. Členové spolku měli důležitý úkol, schválit výroční zprávu a účetní závěrku za rok 2017. Podařilo se a tak je již oficiálně a úspěšně uzavřen první kalendářní rok fungování spolku.

pardu

S blížícím se létem tak nezbývá, než se vrhnout na další úkoly, které má spolek pro rok 2018 před sebou. „Naše hlavní pozornost se nyní upíná k letní turistické sezóně. V červnu jsme odstartovali kampaň „Pulzující léto“, kterou můžete vidět na obrazovkách MHD v Pardubicích, Hradci Králové, Mladé Boleslavi nebo na výloze turistického informačního centra Pardubice. Atraktivní fotografie a výstižná hesla mají navodit atmosféru báječného léta na Pardubicku a upoutat tak pozornost. Tato kampaň je samozřejmě podpořena i PR články jak v tištěných, tak on-line médiích“, uvádí ředitelka Spolku Petra Pacholíková.
Pardubicko – Perníkové srdce Čech se i v letních měsících věnuje prezentaci oblasti zahraničním novinářům. Ve spolupráci s Destinační společností Východní Čechy přivítá v sobotu 30.6. press trip anglických novinářů, kteří se vydají po stopách moderní architektury.'
Na konci července pak bude Pardubicko zapojeno do programu pro účastníky konference TBEX (The Travel Blog Exchange) a bude mít celé dva dny na to, aby profesionálům z oblasti cestovního ruchu a travel influencerům předvedlo to nejlepší. „TBEX je skvělou příležitostí pro podnikatele i provozovatele atraktivit cestovního ruchu. Tito kreativní digitální mágové budou své fotografie a videa z navštívených míst sdílet daleko za hranicemi Evropy a co víc, mají obrovský počet sledujících se zájmem o cestování“, doplňuje ředitelka Spolku Petra Pacholíková.
Prezentace oblasti Pardubicko tím ale zdaleka nekončí. I letos v srpnu můžete Pardubicko – Perníkové srdce Čech potkat v Parku Na Špici při příležitosti jedinečného Sportovního parku Pardubice. Po celých devět dní si můžete nechat doporučit kam vyrazit na výlet či za zábavou. Jednou z očekávaných srpnových akcí je i 3. ročník Festivalu chutí, vůní a řemesel. Pořadatelem letošního ročníku je právě Pardubicko – Perníkové srdce Čech a novinky k programu najdete na webu www.TOPardubicko.cz nebo na facebooku @TOPardubicko.
Připravila Petra Pacholíková.

www.topardubicko.cz

 

travelcon
Czech specials
Restaurace Novoměstský pivovar