Menu

Otevření turistické sezóny 8. května na českobudějovickém náměstí

07. 05. 2024

Na 29. ročníku Otevření turistické sezony zazní poprvé 8. 5. 2024 na českobudějovickém náměstí hymna destinace Pohádkového království České pohádkové akademie. Odhalíme na dvě hodiny lavičku s Josefem Švejkem, letošní putovní výstavu „30 let od založení Jihočeské centrály cestovního ruchu Mgr. Marcelem Goetzem
a založení Asociace turistických informačních center České republiky a vyhlášení Soutěže o nejhezčí turistickou pohlednici, vizitku, deník a kalendářích Česka 2024.


Začínáme v 05.15 vítáním východu Slunce na vyhlídce Račice nad Hosínem. Srdečně zveme na čaj za zpěvu skřivánků. Přidejte se na vaší věži, rozhledně, vyhlídce. Je to úžasný zážitek.

Na akce s Klubu českých turistů České pohádkové akademie zvou Marcel a Lenka Goetzovi, František Tylšar, Jirka Krška, Lucia Štefanová, Vláďa Slezák, Hynek Klimek, Miloš Dědič, Josef Pařízek, František Viták, Stanislav Kovář ad.

Srdečně také zveme do expozice Klubu českých turistů České pohádkové akademie na Světě knihy 23. – 26. 5. v Praze, na 22. Pohádkový den s Václavem V. na hrad Točník 21. 6., na "Šumavské léto s párou“ v červenci, na setkání Bedřicha Smetany s Karlem Klostermannem 16. 8. na soutoku Vydry a Křemelné, na odhalení Bludného kamene Jana Žižky v září a na další události v destinaci Pohádkového království České pohádkové akademie Klubu českých turistů.

otevreni_hlavni_turisticke_sezony
Připravil Klub českých turistů České pohádkové akademie.

www.pohadkovekralovstvi.cz
www.dobryden.cz
www.kct.cz
 

Archiv
Česká chuťovka