Menu

Nový Stages Hotel Prague u O2 areny bude součástí řetězce Marriott

26. 04. 2021

Společnost Bestsport, a.s. ve středu 21. 4. 2021 podepsala franšízovou smlouvu s hotelovým řetězcem Marriott International k právě dokončovanému Stages Hotel Prague.

Hotel se stane součástí skupiny Tribute Portfolio řetězce Marriott zahrnující unikátní lifestylové hotely. Ty si zachovávají výraznou vlastní identitu a charakter, zároveň však dodržují všechny standardy kvality řetězce Marriott International.

„Pražský hotel bude inspirován zejména hudbou a velkými mezinárodními koncerty, které se konají v O2 areně. Například recepce je stylizovaná do podoby pódia, kde se při vstupu každý host může cítit jako hvězda show. Hudební motivy jsme přenesli i do samotných pokojů. Například místo klasické lampy jsme vybrali reflektor, který se používá při profesionálním focení, běžné zrcadlo jsme vyměnili za typické divadelní, v každém pokoji je hostům k dispozici Bluetooth reproduktor. Řadu dalších originálních prvků hosté objeví napříč celým hotelem,“ vyjmenovává zajímavá specifika Otakar John, generální ředitel Stages Hotel Prague.

Vlastníkem a provozovatelem Stages Hotel Prague je společnost Bestsport, a.s., která rovněž provozuje O2 arenu a O2 universum ležící v těsném sousedství. Nový koncept „Jedna lokalita – tři možnosti" nabídne jedinečné podmínky pro pořádání těch nejlepších akcí v Praze a doplní nabídku služeb obou multifunkčních objektů.

„Současně s výstavbou hotelu probíhá také proměna okolního prostranství, včetně stávající silnice mezi O2 arenou a hotelem do pěší zóny, která bude dokončena ve stejnou dobu jako hotel. Tyto úpravy významně přispějí k dalšímu zvelebení a kultivaci Prahy 9. Bezprostřední okolí O2 areny, O2 universa a Stages Hotel Prague tak získá podobu moderního a svěžího centra této městské části,“ říká Robert Schaffer, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Bestsport, a.s.

Stages Hotel Prague nabídne 300 pokojů včetně 27 apartmá, 6 multifunkčních konferenčních místností, moderní Backstage Bar s venkovní terasou a stylovou restauraci s přístupem do vnitřního atria v celkové kapacitě až 270 hostů, unikátní Music lounge pro jedinečné eventy, fitness a podzemní garáž pro 100 vozidel. Otevření hotelu je plánováno na poslední čtvrtletí letošního roku.
Připravila Eva Hromádková.

www.o2arena.cz/cz/hotel
stages_hotel_log   
  marriott-logo bestsport_log_1

Czech Specials
Side VSH