Menu

Lázně Luhačovice v Síni slávy žebříčku Diamanty českého byznysu

12. 04. 2024Lázně Luhačovice, a.s. byly oceněny a zařazeny do prestižní Síně slávy žebříčku Diamanty českého byznysu pro Zlínský kraj. Ocenění bylo předáno na slavnostním večeru v úterý 9. dubna 2024 v Hotelu Courtyard by Marriott v Brně.


Do užšího výběru byly Lázně Luhačovice, a.s. zařazeny renomovanou společností Dun & Bradstreet podle dlouhodobě daných parametrů. Finální výběr následně učinila odborná komise, která ocenila Lázně Luhačovice, a.s. nejen za jejich ekonomické úspěchy, ale především za naplňování odpovědného podnikání a jejich závazek k udržitelnosti provozu, ekologickým hodnotám, úspěchu v tradičních odvětvích a významný přínos k rozvoji regionu. Záštitu žebříčku udělila Hospodářská komora České republiky a ČVUT Praha.

Ocenění převzal generální ředitel Ing. Jiří Dědek, MBA, který v této souvislosti sdělil: "Ocenění vnímáme jako potvrzení správnosti naší dlouhodobé strategie jít cestou odpovědného podnikání v lázeňství a cestovním ruchu. V naší společnosti klademe velký důraz na kvalitu služeb, proklientský přístup, udržitelnost a inovace. Věříme, že úspěch v těchto oblastech je klíčem nejen k ekonomické prosperitě, ale je přínosem i pro celé místo Luhačovice. Příkladem je naše dlouhodobá péče o přírodní minerální zdroje, kterých naše společnost spravuje deset z celkových třinácti. Společenská odpovědnost to jsou v našem podání především obrovské investice v řádech desítek milionů korun do veřejných prostor. Tedy těch, které využívají nejen klienti naší společnosti, ale všichni návštěvníci Luhačovic. V ekonomicky náročných letech jsme provedli revitalizaci zeleně v lázeňském areálu, v roce 2019 byla dokončena rekonstrukce lázeňské kolonády a haly Vincentka. Nejaktuálnějším počinem je záchrana a rekonstrukce areálu Jurkovičových Slunečních lázní,“ upřesnil Jiří Dědek.
Připravila Martina Rychetská, text Dalibor Chrastina, foto Martin Holík.

www.lazneluhacovice.cz 

Archiv