Menu

Z lyží rovnou do wellness

23. 01. 2020

Co vznikne, když spojíte saunový svět v opravdové důlní štole a nejdelší sjezdovku v České republice? Neodolatelný tip na zimní relaxaci po promrzlém dni na svahu! Finská sauna s topidlem v podobě důlního vozíku, parní sauna, odpočívárna s krbem, venkovní bylinková ochlazovna, ale i plavecký bazén a tobogán… k tomu všemu vás zavede bezmála tříkilometrová trať z vrcholu Klínovce až do jedinečného aquacentra Agricola s opravdovým saunovým dolem v Jáchymově!

saunovy_dul_agricola_finska_sauna_foto_zdroj_lazne_jachymov

„Při navrhování aquacentra se saunovým dolem byli jeho tvůrci inspirováni nejen krušnohorskou přírodou, ale především hornickou tematikou, která k Jáchymovu neodmyslitelně patří,“ uvádí MUDr. Eduard Bláha, generální ředitel lázeňské společnosti sdružující Lázně Luhačovice, a.s. a Léčebné lázně Jáchymov, a.s., a pokračuje: „Centrum s různými možnostmi relaxace a zábavy se stalo přirozeným spojovacím můstkem mezi lázněmi a lyžařskými středisky. Lázně Jáchymov jsou totiž od nástupní stanice na Klínovec vzdáleny jen dva kilometry, přičemž velkou výhodou je dobrá dopravní obslužnost, a to včetně pravidelné přepravy skibusy.“

 

Ještě něco pro zdraví! Lázeňské centrum Agricola je navíc spjato s přilehlým lázeňským hotelem Astoria, který nabízí nejen možnost aktivní dovolené, ale i léčebné pobyty, takže si opravdu každý najde to, co právě potřebuje.
Připravila Martina Rychtecká.

www.laznejachymov.cz

Výsledek obrázku pro lázně jáchymov logoNepřehlédněte


Ze světa

Severovýchod Slovenska láka turistov

Oblastná organizácia cestovného ruchu „ŠARIŠ“ – Bardejov zaznamenala za prvý polrok 2017 zvýšenie počtu turistov oproti rovnakému obdobiu minulých rokov.

26. 09. 2017

číst dál


Gastro

Skotsko a skvělou whisky si můžete užít po celý rok

Při návštěvě Skotska byste neměli minout palírnu pravé skotské. Nahlédněte s námi za zdi léty prozkoušené destilerie Cardhu, kde se v šesti kotlích pálí...

04. 10. 2017

číst dál


Czech specials new