Menu

Velikonoční tvořivé dílny v Pivovarském muzeu v Plzni

10. 03. 2020

Velikonoce, jeden z nejoblíbenějších svátků dětí i dospělých, si zaslouží řádnou přípravu.  Přijďte si vyrobit originální pomlázku či veselé jarní dekorace na Velikonoční dílny v Pivovarském muzeu v Plzni – v sobotu 4. dubna od 10 do 15 hodin.

V autentických prostorech historické Valečky bude připraveno několik stanovišť s kreativními dílničkami. Záleží jen na vás, zda si zkusíte vlastnoručně uplést pomlázku z čerstvých vrbových proutků zdobenou pestrými stuhami – o pár dnů později na velikonoční pondělí se bude určitě hodit! Nebo se pustíte do vytváření rozkvetlých papírových narcisů, motýlka z ruličky od toaletního papíru nebo stylové jarní ozdoby na dveře. Nejmenší děti se mohou vyřádit s pastelkami a omalovánkami. Velikonoční tvořivé dílny v Pivovarském muzeu připravilo sdružení ENVIC, další jsou plánované na červen, říjen a tradičně i před Vánoci. Vstupné je 50 Kč, děti do 6 let mají vstup zdarma.

Více informací o akci https://www.prazdrojvisit.cz/kalendar-akci/velikonocni-dilny-v-pivovarskem-muzeu-3/
Připravila Iveta Brixí.

www.prazdrojvisit.cz
www.visitplzen.eu
 Nepřehlédněte


Vzdělávání

Vzdělávání je takové, jací jsou vzdělávající

Peníze, které dnes ve fungujících fabrikách vyděláváme, bychom měli investovat do vědy a výzkumu, do nových technologií a vědeckých kádrů, říká senátor...

09. 08. 2017

číst dál


Gastro Z domova

150 úspěšných let Staropramenu

Ideální je, aby pivo v provozovně bylo stejné jako v pivovaru. To je naším cílem: protáhnout ten zážitek až ke konzumentovi.

29. 01. 2019

číst dál