Menu

Ural Airlines navyšuje počet letů do Jekatěrinburgu

07. 02. 2019

Letecká společnost Ural Airlines oznámila, že navýší počet letů na pravidelné lince mezi ruským Jekatěrinburgem a Prahou. Od 6. března 2019 nabídne cestujícím až šest spojení týdně, každý den kromě pondělí. Aerolinka bude na tuto trasu nasazovat letadla rodiny Airbus A320. Díky tomuto navýšení dojde k částečnému pokrytí kapacity způsobeného zrušením letů jiným dopravcem. I když je linka primárně využívána ruskými a čínskými cestujícími, díky pohodlným přestupům v Jekatěrinburgu ji mohou využít i cestující z České republiky letící do regionu či okolních zemí. Prodej letenek byl zahájen prostřednictvím webových stránek dopravce www.uralairlines.com.

ural_airlines

Společnost JSC Ural Airlines patří k nejvýznamnějším leteckým dopravcům v Rusku vzhledem k počtu přepravených cestujících. V roce 2018 přepravily 9 000 579 cestujících (+ 13% nárůst oproti roku 2017). Ural Airlines získaly celou řadu národních i mezinárodních ocenění jako jsou například Wings of Russia, ocenění SafetyLeaders Awards,
Best Russian Social Projects, National Geographic Traveler Award, Time of Innovations a další. Síť dopravce nabízí cestujícím více než 200 destinací. Flotila Ural Airlines se skládá z letadel typu Airbus a aktuálně letecká společnost provozuje 47 letadel (24 А320, 16 А321 a 7 А319).
Připravila Kateřina Pavlíková, foto Letiště Praha.

www.uralairlines.comArchiv
for kids