Menu

Světová beachvolejbalová špička se představí na Mentholka Super Cupu

23. 05. 2019

Hlavními hvězdami bude jednoznačně brazilský pár Saymon Santos / Gustavo Carvalhaes nebo loňští vítězové ze Slovinska Jan Pokersnik / Nejc Zemljak. Z českých reprezentantů vicemistryně Evropy Michala Kvapilová s Michaelou Kubíčkovou a čerství účastníci mistrovství světa a aktuálně 15. pár světa David Schweiner s Ondřejem Perušičem. Finálové zápasy jsou na programu v neděli odpoledne.Pražané se mohou i letos těšit na nejlepší české reprezentanty, ale i na další beachvolejbalové páry z evropských zemí. Mezinárodní turnaj nejvyšší kategorie Super Cup 2019 se odehraje v areálu Beachklubu Ládví ve dnech 24. – 26.5.2019. Hrací systém zaručí divákům mnoho kvalitních zápasů.
Pražského turnaje se letos zúčastní rekordní počet zahraničních párů. Patří mezi ně například brazilský pár Saymon Santos / Gustavo Carvalhaes, kteří v loňské sezoně získali stříbrnou a bronzovou medaili na 4* turnajích. Dalším přihlášeným párem jsou loňští vítězové Super Cupu Jan Pokersnik / Nejc Zemljak ze Slovinska. Dále se účastní například dvojice se Srbska Djordje Klasnic/ Milos Milic, Rakouska Georg Köstler / Marian Klaffinger a Jižní Afriky Leo Williams s Robertem Kufou.
Nebude nouze ani o české reprezentanty v čele s Michalou Kvapilovou a Michaelou Kubíčkovou, loňskými mistryněmi České republiky a nejlepším českým mužským párem David Schweiner, Ondřej Perušič, kteří se čerstvě nominovali na Mistrovství světa a aktuálně jsou na 15. místě ve světovém žebříčku.
Souběžně s hlavním turnajem proběhne v areálu i superfinále a vyhlášení nejlepších týmů pražské juniorligy, které se účastní ve 12 kategoriích přes 600 hráčů a hráček ve věku od 8 do 22 let.

Vstupné na turnaj činí 200 Kč. Díky podpoře hlavního města Prahy bude na turnaj rozdáno přes 3000 vstupenek zdarma prostřednictvím Praha Sportovní a přes pražské beachvolejbalové kluby. Na webových stránkách zadáte speciální promokód, který vám umožní získat vstupenky zdarma. Kompletní informace a harmonogram turnaje naleznete na https://beachklubladvi.cz/news/super-cup/.

www.beachklubladvi.czSouvisející články


Z domova

Nejlepší Den dětí? V Parku Mirakulum

Míst, kde vám budou tvrdit, že právě u nich zažijete spolu se svými dětmi ten nejlepší Dětský den, je u nás celá řada. My v Parku...

21. 05. 2019

číst dál


Z domova

Jihočeši představí spolu se Středočechy Vltavu jako řeku plnou zážitků

Podpořit rozvoj turistické infrastruktury po celém oku, je cílem nově zahájeného nadregionálního projektu „Vltava, řeka plná...

08. 04. 2019

číst dál


Czech specials new