Menu

Nejvyšší čas doplnit si vzdělání ve Škole čepování Pilsner Urquell!

11. 11. 2019Hledáte atraktivní a zároveň poučnou zábavu pro dlouhé podzimní či zimní večery nebo tip na „zážitkový“ vánoční dárek? Pak je vaším cílem škola čepování piva přímo v rodišti slavného českého ležáku Pilsner Urquell – v pivovaru Plzeňský Prazdroj, kde vás zasvětí do tajů řemesla výčepního.  

Otevírá se v pátky 15. 11., 22. 11., 20. 12., 10. 1. a v sobotu 18. 1. vždy v 17:00. Skupiny větší než 15 osob si mohou rezervovat samostatný termín kdykoliv v průběhu týdne, což vřele doporučujeme pro party přátel.


Účastníci Školy čepování Pilsner Urquell si během tříhodinového programu prohlédnou plzeňský pivovar, naučí se čepovat hladinku, čochtana, šnyt i mlíko, dozvědí se vše o zásadách správné péče o pivo a na památku si odnesou nejen intenzivní zážitky, ale také půllitr se svým jménem a certifikát o absolvování školy čepování. Konzumace piva Pilsner Urquell a občerstvení během „výuky“ jsou samozřejmě v ceně. V nabídce je varianta včetně prohlídky autentických prostor pivovaru Plzeňský Prazdroj za 590 Kč/osoba i varianta bez prohlídky za 550 Kč/osoba. Je možné zakoupit i jako dárkový voucher jak pro jednotlivce, tak pro skupiny.

Více informací a rezervace termínů na https://www.prazdrojvisit.cz/zazitky/skola-cepovani-piva-pilsner-urquell/#
Připravila Iveta Brixí.

www.prazdrojvisit.cz

Image result for pilsner urquell logoArchiv