Menu

Jihočeská centrála cestovního ruchu naplno rozjela přípravu letošního Travelconu

14. 02. 2022

travelcon_2019

Přes 600 registrovaných účastníků, 50 přednášejících a více než 1500 zhlédnutí záznamu programu, který zahrnoval 20 odborných témat, rozebíraných do detailu ve třech sálech v Českých Budějovicích a Praze, spolu s vyhlášením Velké ceny cestovního ruchu. Takový byl loňský pátý ročník dnes už tradiční konference cestovního ruchu Travelcon v režii Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR). Letošní šestý ročník se uskuteční ve dnech 7. a 8. dubna a vrací se do původní prezenční formy.

„Hlavní téma konference určila nová vláda svým programovým prohlášením o cestovním ruchu. Na Travelconu bychom proto zástupcům ministerstev klíčových pro cestovní ruch rádi dali prostor pro představení vizí na následující roky. Uvědomujeme si, jak důležitá je spolupráce se zahraničními partnery, z toho důvodu nebude chybět „česko-rakouský“ blok, věnovaný převážně kultuře. A v neposlední řadě nezapomeneme ani na nové trendy v turismu,“ vyjmenoval ředitel Jihočeské centrály cestovního ruchu Petr Soukup tři hlavní tematické okruhy programu.

Konferenci budou moci ve dvou sálech kina Cinestar v obchodním centru IGY v Českých Budějovicích navštívit všichni zájemci, kteří si zakoupí on-line vstupenku: Cena vstupenky činí 800 korun. Do konce února nabízíme možnost získání dvou vstupenek za cenu jedné po zadání kódu 1+1 při registraci. Veškeré potřebné informace a registrační formulář najdete na webových stránkách konference www.travelcon.cz,“ poznamenala koordinátorka registrací Jaroslava Janečková.

Loňský ročník si pak lze stručně připomenout zde. „Webové stránky se budou postupně plnit informacemi o přednášejících i jednotlivých přednáškách. Spolupořadatelem letošního ročníku je již tradičně Destinační společnost Českobudějovicko-Hlubocko, hlavním partnerem agentura CzechTourism ,“ doplnila koordinátorka programu Marie Machalová.
Připravila Klára Polášková.

www.travelcon.cz
www.jccr.cz
www.jiznicechy.cz
www.cb-hl.czArchiv