Menu

Darujte k Vánocům zážitky

14. 11. 2023Vánoce se blíží. Většina lidí už cítí, že svátky nastanou co nevidět. Advent je opravdu za rohem. A tak vyvstává i doplňující otázka, čím své blízké potěšit a jaký vybrat dárek pod stromeček. Přemýšlení letos může usnadnit nabídka Zážitků z jižních Čech, která čítá možnosti pro celou rodinu, adrenalin, setkání se zvířaty a mnoho dalšího.

Každoroční bádání, co komu dát k Vánocům, může zbytečně končit u dárků z nouze. Letos by to ale bylo zbytečné dvojnásob. Jihočeská centrála cestovního ruchu si totiž společně s turistickými oblastmi připravila bohatý seznam zážitků, ze kterých si vybere každý a druhého zaručeně potěší.

Tak například kdo by se nechtěl proletět v balónu nad safari? Nebo už jste ochutnali čokoládu přímo v Muzeu čokolády? Někdo může snít o tom, že se alespoň na jeden den stane ošetřovatelem v zoo. Lístky do divadla mohou být pro někoho tou pravou motivací, aby příští rok vyrazil za kulturou.

Je toho však daleko víc, a to napříč celými jižními Čechami. Stejně tak jsou i jednotlivé zážitky pestré a z různých soudků. Kompletní nabídku zážitků v regionu naleznete na webu:
https://bit.ly/zazitky_jc, kde jsou zajímavé možnosti pro rodinu i partu přátel, atrakce se zvířátky, kulturní i adrenalinové zážitky, různé kurzy, relax, netradiční ubytování či prožitky v oblasti gastronomie. Speciální kategorií jsou nabídky zvlášť pro ženy i pro muže.

„Hlavní myšlenkou je ukázat, že v jižních Čechách je spousta tradičních i méně obvyklých zážitků, které si mohou návštěvníci vyzkoušet na vlastní kůži. Nabídka znamená také vhodnou inspiraci pro dárky pod stromeček,“ popsala Alena Šimková z Jihočeské centrály cestovního ruchu. Některé ze zážitků jsou originální a jinde je téměř nemáte možnost sehnat. „Věříme, že si vybere opravdu každý. I proto nabídka čítá přes 110 položek napříč různými odvětvími a zajímavými místy v jižních Čechách,“ přidala Alena Šimková.
Cesta k získání zážitku pro sebe nebo pro své blízké je velmi jednoduchá. Z webové stránky https://bit.ly/zazitky_jc se po rozkliknutí výběru dostanete přímo na web, kde zážitek objednáte, zpravidla ihned uhradíte a vyřídíte další podrobnosti. V některých případech je čas na pořízení zážitků omezený, a tak by zájemci neměli dlouho váhat. Jak dárky pod stromečkem druhé potěšily, o tom se s námi také můžete podělit. Radost ze zážitků, stejně jako vaše návštěvy turistických cílů, atraktivit i jiných míst v jižních Čechách na sociálních sítích vždy sdílejte s hashtagem #jiznicechy nebo přímo označte profil @jiznicechy.
Připravila Jana Píchová.

https://bit.ly/zazitky_jc
www.dovolena.jiznicechy.cz
www.jiznicechy.cz
www.jccr.cz

 Archiv