Menu

Veletrhy GO a Regiontour budou na podzim 2021

10. 12. 2020

Veletrhy GO a Regiontour, které letos v lednu oslavily třicáté výročí, se v příštím roce přesouvají na podzim. Z důvodu stávajícího zákazu konání hromadných akcí včetně pořádání veletrhů se uskuteční v termínu 4.–7. listopadu 2021.

Po důkladném zvážení bylo rozhodnuto přesunout veletrhy do listopadu a připojit je k prestižní výstavě Caravaning Brno, která je přehlídkou obytných vozů, karavanů a příslušenství.
 
GO a Regiontour jsou skvělým místem pro setkávání profesionálů v cestovním ruchu. Nedílnou součástí je kvalitní odborný doprovodný program i inspirace a zážitky pro širokou veřejnost. Veletrhy v novém termínu přinesou další možnosti, kam se podívat, a na podzim otevřou brány všem nadšencům cestování.

Veletrh REGIONTOUR je hlavní prezentační platformou potenciálu cestovního ruchu v regionech Česka. Je nosným projektem na podporu incomingu a domácího cestovního ruchu.
Na veletrhu GO se prezentují tuzemské i zahraniční cestovní kanceláře a agentury se zaměřením na výjezdovou turistiku. Souběžně s veletrhy probíhají Festival krajových specialit a regionální potraviny RegFoodFest a GO KAMERA – festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací.
Připravily Veletry Brno.

www.bvv.cz/go-regiontour/

bvv_logbvv_go_logbvv_regiontour_log

Dallmayr
PF 2021 CzechSpecials