Menu

Tuzemská dovolená se vrací

16. 04. 2020

Víc než dvacet let jsme se zabývali prodejem tuzemských pobytů. Postupem let se tento náš produkt transformoval především na prodej lázeňských pobytů v Čechách, na Moravě, Slovensku či v Maďarsku, a klasická dovolená v tuzemsku, tedy pobyty na horách či u vody v Česku, se z naší nabídky vytratila. Hlavním důvodem byl velký rozvoj internetu a webových stránek jednotlivých ubytovatelů a tedy možnost klientů bookovat tyto pobyty přímo u provozovatele daného objektu. I ekonomicky byl tento segment prodeje pro nás v podstatě ztrátovým byznysem.

Ovšem průběh letošní sezóny zdá se býti poněkud podivným. Je zřejmé, že v nejbližších týdnech a možná i měsících bude tuzemská dovolená jediným pobytem, který bude možné nabízet s nadějí na jeho realizaci. Proto jsme již na začátku dubna začali připravovat segment tuzemské dovolené opět do naší nabídky. Oslovili jsme jak naše dřívější partnery, tak i řadu nových a mohu říci, že reakce většiny z nich byla  velmi vstřícná. Společně s lázeňskými produkty tak již dnes máme připraveny k prodeji více než 70 objektů ve všech atraktivních lokalitách v Čechách i na Moravě. A na dalších stále ještě  pracujeme.

Naši klienti tak s námi mohou vyrazit do  celkem 35 lázeňských objektů po celém Česku. Ale také do Krkonoš, na Šumavu či do Beskyd. Vybrat  svou pláž si mohou na Lipně, Orlíku či na Máchově jezeře. Pokud chtějí poznat historii naší vlasti, tak se mohou ubytovat třeba v Českém Krumlově nebo si vyzkoušet naši novou specialitu – dovolenou na zámku. Postupně také rozšiřujeme naši nabídku jednodenních i vícedenních autokarových poznávacích zájezdů.

Připravili jsme rovněž   speciální web zaměřený pouze na domácí turistiku:  http://tuzemsko.slantour.cz/ Zde je možné nalézt  souhrnný přehled veškeré naší nabídky v České republice.

Klientům pak doporučujeme především to, aby si svoji tuzemskou dovolenou vybrali a rezervovali včas. Dá se předpokládat, že zejména v prázdninových termínech budou atraktivní lokality velmi rychle vyprodány.
Připravil Ladislav Peška.

www.slantour.cz

http://tuzemsko.slantour.cz/

slantour

Czech specials new