Menu

Tři top muzea spojila síly, aby společně vstoupila do šťastnějšího roku 2021

14. 12. 2020

Galerie ocelových figurín, Muzeum iluzivního umění a Muzeum smyslů spojily své síly a vytvořily jedinečnou akční nabídku vstupenek, aby návštěvníkům umožnily vychutnat si hned tři kulturní zážitky.

V těchto nelehkých časech jsme všichni zjistili, jak moc důležitá je soudržnost, vzájemná péče a podpora. Tři špičková česká muzea jsou příkladem toho, jak nás spojení sil činí silnějšími a umožňuje nám společně dokázat úžasné věci.

Úžasná je nabídka kombinované vstupenky, díky které může návštěvník navštívit všechna tři muzea v průběhu roku 2021 se slevou přes 50 %.

Vedení všech tří muzeí vytvořilo nabídku pro rodiny, jedinečnou kombinovanou vstupenku za celkovou cenu 900 Kč (běžně by při návštěvě všech tří muzeí rodina zaplatila přes 2000 Kč), a individuální kombinovanou vstupenku pro dospělého, dítě nad 15 let, studenta či seniora za celkovou cenu 450 Kč.

Pro zakoupení těchto kombinovaných vstupenek a využití limitované nabídky tří jedinečných zážitků, která je k dispozici do konce prosince 2020, stačí navštívit web těchto muzeí nebo koupit kombinovanou vstupenku na recepci některého z nich do konce tohoto měsíce. Kombinované vstupenky mají platnost po celý rok 2021.

Vedení muzeí: pan Andrej Bartík z Galerie ocelových figurín, paní Lidija Kovarik z Muzea illuzivního umění a paní Gabrijela Grgic Bartowski z Muzea smyslů uvedli: „Nepochybujeme o tom, že se naši návštěvníci budou ve všech třech muzeích skvěle bavit. Touto jedinečnou kombinovanou vstupenkou s více než 50% slevou chceme našim návštěvníkům umožnit bavit se, užít si úžasné a jedinečné expozice a vykouzlit jim během roku 2021 úsměv na tváři. Jednoduše učinit pro společnost naše muzea lépe dostupná. Protože věříme, že sdílení a poskytování zážitků přináší radost, vytvořili jsme také kombinovaný dárkový voucher pro vaše milované, pro firmy a jejich zaměstnance i jejich rodiny, díky kterému můžete rozzářit obličej svých blízkých úsměvem a dopřát jim chvíle plné zábavy v našich třech muzeí.“
Připravila Lidija Kovarik.

www.galleryofsteelfigures.com
www.iamprague.eu
www.muzeumsmyslu.cz

museum_senses_3_loga

PF 2021 CzechSpecials