Menu

Tradiční včelařská výstava Vůně medu

14. 10. 2017

V pátek 3. listopadu 2017 v 15 hodin v Horáckém muzeu v Novém Městě na Moravě zahájíme osmnáctou prodejní výstavu novoměstské pobočky Českého svazu včelařů.

V nabídce jsou připraveny různé druhy medu, medoviny, medového piva a dalšího medového zboží. Návštěvníci budou mít možnost obdivovat zdobené perníčky, perníkové chaloupky a pochoutky, voskové svíčky, ozdoby a dekorace, vybrat si mohou ze včelařské kosmetiky s apisinem, propolisem, mateří kašičkou, léčebných doplňků a přípravků. Včelaři si mohou zakoupit osvědčené pomůcky a potřeby pro svoji užitečnou zálibu. Zkušení včelařští odborníci jsou připraveni od­povídat na dotazy s včelařskou tématikou. Mohou také přednést pro skupinku zájemců kratší přednášku o včelách, především pro školní a předškolní mládež. Tradičně nebude chybět prosklený úl s živými včelami, včela pod mikroskopem nebo včelařská literatura pro dospělé i děti.
Pro předškolní děti si i letos připravila paní učitelka Řezníčková se svým včelařským kroužkem akční pohádku, tentokrát nazvanou Medová laboratoř aneb U šíleného vědce.
Výstava bude otevřena do 11. listopadu každý den od 8 do 16 hodin.
Informaci připravila Alice Hradilová.

https://hm.nmnm.cz/


 

Restaurace Novoměstský pivovar
travelcon
Czech specials