Menu

Táborský plavecký bazén nově zavede „Plavkové středy ve wellness“

12. 09. 2019

Společnost Tělovýchovná zařízení města Tábora (TZMT) se rozhodla, že zareaguje na velký zájem veřejnosti a od 18. září zavede tzv. „Plavkové středy ve wellness“. Podrobnosti sdělil jednatel TZMT Jan Benda. „Z mnoha stran jsme slyšeli dotazy, zda by bylo možné otevřít wellness i pro návštěvníky, kteří se nechtějí odhalovat. Proto na zkoušku zavádíme takzvaně plavkové středy,“ uvedl jednatel. Plavkové středy budou zatím platit do odvolání a budou otevřeny i pro vyznavače bezplavkového režimu.

Přestože celosvětovým trendem wellness je spíše bezplavková relaxace s využitím prostěradel, županů a osušek, v Táboře bude nově možné si toto prostředí užít i v plavkách. „Podmínkou však budou klasické plavky, u dam jedno nebo dvoudílné a u pánů klasické slipové nebo s nohavičkou. Určitě nebudeme akceptovat bermudy či jiné koupací modely,“ zdůraznil jednatel. 

 Prioritou společnosti TZMT zůstává zajištění hygienického standardu wellness. Proto zůstávají platná všechna pravidla saunování a wellness: podkládání těla v potírnách, sprchování před vstupem do bazénu atd. „Budeme se na vás těšit nejen ve středu. Sportu zdar, v TZMT zvláště,“ uzavřel s úsměvem Jan Benda.
Připravil Luboš Dvořák.

www.taborcz.eu

Výsledek obrázku pro mesto tabor logo

Czech specials new