Menu

Smartwings Group obnovuje spojení do dalších 25 destinací

30. 06. 2020

Letecké společnosti skupiny Smartwings Group, Smartwings a České aerolinie, v červenci obnovují letecké spojení do dalších 25 destinací. Smartwings v prvním červencovém týdnu obnoví pravidelné linky z Prahy do 7 řeckých destinací: Heraklion, Kavala, Kefalonie, Korfu, Kos, Preveza, Rhodos, Zakynthos, 4 španělských destinací: Málaga, Mallorca, Tenerife, Valencie, do italského Cagliari a do Burgasu a Varny v Bulharsku. V druhé polovině července Smartwings přidají také lety na Gran Canarii, Fuerteventuru a Madeiru. Do chorvatského Splitu již létá Smartwings od 25. června denně.

První červencový týden budou obnoveny pravidelné lety také z regionálních letišť. Z Brna budou obnoveny linky na Rhodos, Zakynthos, Korfu, Kos, do Heraklionu a Burgasu, z Ostravy do Heraklionu a Burgasu.

České aerolinie v prvním červencovém týdnu obnovují linky do Oděsy, Říma, Barcelony, Göteborgu, Madridu a Helsinek. Již v květnu a červnu došlo k obnovení letů do Amsterdamu, Frankfurtu, Paříže, Stockholmu, Bukurešti, Košic, Budapešti, Keflavíku a Kyjeva. 25. června byla spuštěna nová linka na největší londýnské letiště Heathrow, která je operována denně. Od 24. července budou obnoveny lety do Kodaně. 

K obnovení dalších linek bude docházet v závislosti na vývoji epidemiologické situace v jednotlivých zemích. 

Na palubách letadel Smartwings Group i nadále platí dodržování přísných hygienických standardů. Před vstupem na palubu a po celou dobu letu musí mít všichni cestující nasazenu ochranu úst a nosu, při nástupu a výstupu do letadla jsou mezi cestujícími dodržovány dvoumetrové odstupy, veškeré platby na palubách probíhají pouze bezkontaktně.
Připravila Vlaďka Dufková.

www.smartwings.com
 www.csa.cz

  

 

 

Czt
Side VSH