Menu

Pytloun Hotels otevřela v Krušných horách Pytloun Wellness Hotel Hasištejn

27. 12. 2019

Česká hotelová síť Pytloun Hotels dále expanduje a od 1. prosince 2019 otevřela uprostřed nádherné přírody Krušných hor, 100 m od zříceniny hradu Hasištejn u obce Místo svojí již 12 pobočku - 4* Pytloun Wellness Hotel Hasištejn. Hotel a okolí uprostřed lesů je ideální jak pro hosty, kteří hledají klid a odpočinek, tak pro aktivní sportovce neboť okolí nabízí bohatou nabídku cyklistických, turistických i běžkařských tras.

„Od května 2020 plánujeme v hotelu začít poskytovat také léčebné a rehabilitační lázeňské služby a procedury stejné jaké poskytují lázně Evžénie v Klášterci nad Ohří. Se spuštěním lázeňských procedur začneme také vařit v bio kvalitě a staneme se tak jedním z prvních bio hotelů v České republice,“ říká Lukáš Pytloun, majitel a zakladatel sí­tě Pytloun Hotels.

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn **** nabízí také aktivity a vybavení pro rodiny s dětmi – dětskou hernu v hotelu, bowling, ping pong, šipky, blízký Zoopark Chomutov, a další zajímavá místa. Hotelové wellness centrum je situováno v přízemí a nabízí výhled do okolní přírody a v letním období přímý vstup na letní terasu. Pro hotelové hosty je zdarma k dispozici bazén, finská sauna, infra sauna a vířivka. Hotelová restaurace nabízí jak českou tak i mezinárodní kuchyni a zakládá si na čerstvých surovinách a kvalitní přípravě.

Od nového roku bude hostům v celé síti Pytloun Hotels k dispozici na pokojích nová vlastní plně ekologická kosmetika ve flakonech z biologicky rozložitelného plastu. „Naši zákazníci tak nebudou mít velké zásobníky na pokojích, ale malé flakonky, na které jsou zvyklí, s ekologickou kosmetikou, netestovanou na zvířatech, bez parabenů a v recyklovatelných obalech,“ popisuje Lukáš Pytloun. 

„Letos v létě jsme v Liberci otevřeli nový apartmánový 4* Pytloun Flat Hotel, což je kompletně samoobslužný hotel se samoobslužným parkingem a recepcí formou samoobslužného kiosku,“ pokračuje Lukáš Pytloun a dodává: „Testování samoobslužných kiosků jsme nyní úspěšně skončili a v průběhu prosince je budeme instalovat na dalších 3 hotelech. Do prvního pololetí roku 2020 budou všechny hotely v rámci naší skupiny osazené samoobslužnými kiosky, ale recepční zůstávají. Budou chodit s hosty na pokoje, připravovat jim nápoje, radit a doporučovat aktivity a turistické cíle v okolí našich hotelů atd. a tím zvýší komfort našich hostů.“ 

„V Pytloun Wellness Hotelu Harrachov roz­šiřujeme wellness centrum Luxury Mountain Spa o 15 metrový bazén a zvyšujeme kapacitu pokojů o 40 %. Hotel bude mít nové kongresové prostory, nový saunový svět, parní lázeň, lobby s barem i restaurací. Půjde tak o podobný koncept, který se nám osvědčil v Pytloun Boutique Hotel Prague,“ uzavírá Lukáš Pytloun.
Připravil Ondřej Hampl.

www.pytlounwellnesshotelhasistejn.cz/cs/

pytloun_log