Menu

Obchodníci mají zboží dostatek, sklady jsou zásobené, dodávky fungují bez obtíží

16. 03. 2020

Společně čelíme situaci, kterou prakticky nikdo z nás nepamatuje. My, čeští nezávislí obchodníci, sdružení v Asociaci českého tradičního obchodu (AČTO), zastupující na 7 000 českých prodejen, děláme vše pro to, abychom zachovali a udrželi v bezproblémovém chodu naše prodejny a zajistili pro vás dostatek zboží. Je v zájmu nás všech, abychom epidemii koronaviru zvládli, a proto jsme pro vás připravili následující doporučení:  V maximální možné míře využívejte placení platebními kartami. Omezte prosím placení v hotovosti a papírovými stravenkami.

Jsme v neustálém kontaktu s Vládou České republiky. Náš zástupce je fyzicky přítomen na většině jednáních Krizového štábu, kterému tak předáváme požadavky naše, našich zaměstnanců i zákazníků a současně informujeme o stavu fungování našich prodejen a zásobování. Společně s našimi zaměstnanci a obchodními partnery se snažíme o maximální zvládnutí celé situace. Pevně věříme že i ve spolupráci s vámi, našimi zákazníky, se nám to podaří.
 
Na závěr si dovolujeme všem lidem, kteří se podílejí na bezproblémovém zásobování obchodů, a tedy i koncových zákazníků, poděkovat za intenzivní spolupráci a zodpovědnost podílet se na zabezpečení dodávek potravin pro naše obyvatele.

Vyjádření si můžete stáhnout také zde.
Připravila Jana Follprechtová.

www.acto.cz
www.facebook.com/actocz