Menu

Nový cenový model Interchange

20. 02. 2019

Mezinárodní skupina Interchange, která je jedním nejpřednějších poskytovatelů směnárenských služeb na světě i v České republice, kde provozuje 42 místních poboček, dnes oznámila, že zavedla nový cenový model s nízkými maržemi ve své pobočce v centru Prahy v Železné ulici pouze několik metrů od Staroměstského náměstí. Jde zároveň o urychlení implementace nové legislativy, která bude od 1. dubna povinná pro všechny směnárny, a která poskytuje zákazníkům možnost zrušit transakci do tří hodin po jejím provedení. Při sazbách, které zde Interchange nabízí, poskytuje pobočka v Železné ulici výjimečné směnné sazby bez jakýchkoli provizí nebo jiných poplatků, a společnost neočekává jakékoli zrušené transakce.

V souvislosti s novým modelem ředitel Interchange pro Českou republiku Marek Nácovský říká:
„Jako jeden z předních poskytovatelů výměny zahraničních měn v České republice, kde provozujeme 42 poboček po celé zemi, jsme tvrdě pracovali na přípravách na novou legislativu, a věříme, že jsme nyní zcela připraveni. Nějaký čas jsme se také připravovali na zavedení nového modelu s nízkými maržemi, který doplňuje naši nabídku služeb podobně jako možnost on-line rezervace a zároveň zohledňuje požadavky našeho pronajímatele. Náš nový pilotní projekt v Železné ulici nám, jak věříme, ukáže, že se veškerá tvrdá práce vyplatila.“
Směnárna Interchange v Železné ulici je v provozu po dobu přesahující 25 let a tento nový model jí umožní nabízet výjimečnou nabídku směnárenských služeb vysoké koncentraci zahraničních turistů, kteří navštěvují Staroměstské náměstí, jakož i místním, kteří si přejí vyměnit měnu za účelem dovolených nebo obchodních cest. Nadále bude poskytovat tyto služby s dlouhou otevírací dobou od 8:25 do 23:10, 7 dní v týdnu tak, aby naplnila požadavky svých zákazníků. Společnost je přesvědčena, že tento nový model s nízkou marží nenavýší jen počet transakcí, ale bude stále více lákat místní obyvatele k nákupům zahraniční měny ve velmi atraktivní lokalitě.
Pouze v posledním roce otevřela společnost Interchange v České republice čtyři nové směnárny v Praze a v regionech. Její expanze pokračuje v Evropě a po celém světě, což z ní činí jednoho z nejvíce rostoucích poskytovatelů směnárenských služeb na světě.
Připravila Yveta Ullmanová.

www.interchange.cz 

 

 

 

Czech specials new
Restaurace Novoměstský pivovar