Menu

Návštěvnické centrum opevnění Šance se otevře už tuto sobotu!

04. 09. 2020

Vydejte se na výlet kolem česko-slovenské hranice a prohlédněte si zbytky starého opevnění Šance a najděte v kamenolomu Megoňky záhadné kamenné koule (gule).

Už tuto sobotu sobotu se na Vás těšíme v Mostech na Šancích u příležitosti Slavnostního otevření Návštěvnického centra opevnění Šance s bohatým programem!

mosty_plak
A máme pro vás tip!
Přijeďte na akci na kole, absolvujte individuální cykloturistický výlet na Megoňky naučnou cyklotrasou a máte možnost vyhrát skvělé ceny!

Jak?
Na akci si vyzvednete soutěžní kupon, odpovíte na otázky související s navštívenými místy během výletu a my vás pak zařadíme do slosování, které proběhne v 16.30.
A co můžete vyhrát? Víkendový pobyt na chatě Gírová, konzumační lístek na chatě Skalka, poukaz na nákup ve stavebninách Návsí, vstupenky do Dinoparku, balíček speciálního koření, balíčky propagačních předmětů apod. A to už stojí za přijet na kole, ne?

Ničeho se nemůsíte bát, cyklotrasa není nijak náročná, takže ji všichni hravě zvládnete. Vede od Návštěvnického centra přes Dejůvku, kolem vodní nádrže Milošová, do geoparku Megoňky, dál přes Filůvku na Šance a zpěk k opevnění Šance.

Po setmění cca v 20:00 bude v příkopu opevnění promítání filmu „Šance 1647“

Všichni jsou srdečně zváni a moc se na vás těšíme!

www.gotic.cz

  mosty4