Menu

Masopustní víkend v Nepomuku

07. 02. 2018

V sobotu 10. ůnora se bude možné přesvědčit, že v Nepomuku je stále živá masopustní tradice a to v historické i současné podobě a s nabídkou pro všechny generace.

Již tuto sobotu 10. února se v Nepomuku, na jižním Plzeňsku, můžete zapojit do veselého průvodu masek místními částmi (původně samostatnými osadami) Dvorec a Železná Huť. Masopustní tradici zde zachovávají členové Sdružení dobrovolných hasičů Dvorec. Průvod vyráží v 9.00 hodin od hasičárny a postupně projde téměř všemi ulicemi městské části. Zábavné odpoledně pro nejmenší je přichystáno na Sokolovně. Dětský maškarní bál pořádaný ve spolupráci s Mateřským centrem Beruška zde začne v 15.00 hodin. Sobotu zakončí večírky pro dospělé. Na maškarní párty The Carnival na Zelenohorské poště si můžete zatančit v rytmu reggae, drumnbassu, electroswingu i techna. Pro fanoušky rockové je připraven koncert legendární skupiny Odyssea v KD Dvorec.
Připravila Šárka Boušová.

Program:
Průvod masek Dvorcem a Hutí
sraz v 9.00 hodin na hasičárně v Huti, pořádá SDH Dvorec

Dětský maškarní bál – zábavné odpoledne pro děti – soutěže, hudba, tanec
od 15.00 hod., Sokolovna Nepomuk

The Carnival – maškarní párty v rytmech reggae, drumnbassu, electroswingu i techna
od 20.00 hod., Zelenohorská pošta
hrají: Colectiv + Selector Boldrik, Electro Orient Express, Wilda Panda, The Original Kumbash Sound, Rapy, Daniel Cloud a další

Odyssea
od 20.000 hod. Kulturní dům Dvorec

www.misronmusicteam.cz
www.nepomuk.cz/obcan/udalosti

Czech specials
Restaurace Novoměstský pivovar