Menu

Křišťálové údolí láká na výhodné vstupenky

09. 06. 2021

Liberecký kraj nabízí speciální vstupenky do Křišťálového údolí. Vybírat lze z více než 25 muzeí, otevřených skláren, výrobců vánočních ozdob či šperkařských a bižuterních ateliérů. V nabídce je i cesta lanovkou na Ještěd či výstava Křehká krása v Jablonci nad Nisou.

„I v letošním roce bude mnoho lidí trávit svou dovolenou v České republice. V Libereckém kraji je mnoho přitažlivých míst a témat. Jedním z nich jsou sklářství, kamenářství a bižuterie. A právě na to lákáme návštěvníky i místní společnou vstupenkou. Jsme si jistí, že lidé budou zážitkem z výroby ohromeni,“ uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

V létě 2021 mohou zájemci vybírat ze dvou druhů vstupenek: 7 dní v Křišťálovém údolí je připraveno za 250 korun nebo pro celou rodinu za 480 korun. Pokud se někdo na sever Čech vrací pravidelně a chce poznat Křišťálové údolí detailněji, může si návštěvy rozložit do celého léta. Stačí, když si připlatí padesát korun, a získá vstupenku, kterou využije podle svých časových možností, a to až do konce září letošního roku.

Vstupenku lze pořídit online na stránkách: www.ticket.crystalvalley.cz.
Připravil Jan Mikulička. 

www.ticket.crystalvalley.cz
https://crystalvalley.cz
www.liberecky-kraj.cz
www.facebook.com/libereckraj/
https://twitter.com/Libereckykraj/
www.instagram.com/libereckykraj/
 

 

Czech Specials
Side VSH