Menu

ČSA budou provozovat letecké spojení na Island celoročně

11. 09. 2019

Nově budou České aerolinie nabízet denní spojení mezi Prahou a Keflavíkem na Islandu také během zimního letového řádu. Dosud byla linka provozována pouze jako sezónní a to v letním období. Provoz mezi Prahou a Keflavíkem tak budou České aerolinie zajišťovat celoročně.

Během zimního letového řádu bude let Praha – Keflavík operován s mezipřistáním v dánské Kodani. V letním letovém řádu bude spojení z Prahy do Keflavíku a Kodaně zajišťováno i nadále přímými lety. Lety budou operovány stroji z flotily Smartwings Group.

„Úpravou letového řádu během zimy získá Praha celoroční spojení s Islandem a ČSA tímto krokem vychází vstříc velké poptávce po této trase. Čeští cestující tak budou mít možnost navštívit přírodní krásy Islandu i v zimním období. Cestující z Islandu mohou po jednoduchém přestupu v Praze pokračovat navazujícími linkami ČSA a Smartwings,“ říká Ján Tóth, obchodní ředitel Českých aerolinií.

Let do Keflavíku bude z Prahy odlétat během zimního letového řádu v 18:05 s příletem na letiště v Kodani v 19:25 místního času. Po 45 minutách, ve 20:10 bude pokračovat do Keflavíku s příletem ve 22:35 místního času. Z Islandu je odlet naplánován ve 4:25 s příletem do Kodaně v 8:30 místního času. Z Kodaně letadlo odlétá v 9:15 a v Praze přistane v 10:40.

České aerolinie ve spolupráci se svými partnery nabízejí letecká spojení do více než sta destinací v zemích Evropy, na Blízkého východu a Asie. ČSA jsou členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. České aerolinie jsou součástí koncernu Smartwings Group.
Připravila Vladimíra Dufková.

www.smartwings.cz
www.csa.cz

Výsledek obrázku pro smartwings logo

 

 

 

Czech specials new
Restaurace Novoměstský pivovar