Menu

CPI Hotels přináší do Česka značku Quality Hotels

04. 04. 2019

Největší česká hotelová skupiny CPI Hotels ozšiřuje své portfolio v Ostravě o další, v pořadí již 30. hotel. Od 1. dubna 2019 provozuje Quality Hotel Ostrava City, dříve Park Inn Hotel Ostrava. Quality Hotel Ostrava City je prvním hotelem značky Quality Hotels v České republice. Ten rozšíří nabídku hotelových služeb v moravskoslezské metropoli. Do skupiny patří také Clarion Congress Hotel Ostrava a Imperial Hotel Ostrava. Celkově tak v Ostravě společnost nově nabízí kapacitu více než 1000 lůžek a 2600 konferenčních míst.

quality_hotel_ostrava_city

„Díky přidání Quality Hotelu Ostrava City do našeho portfolia jsme výrazně posílili svoji pozici na lokálním i celorepublikovém trhu, můžeme tak obsloužit ještě více klientů, kteří hledají kvalitní služby vyšší čtyřhvězdičkové kategorie – jak u konferencí, tak u ubytování,“ uvedl Jan Kratina, ředitel CPI Hotels, a.s.
Quality Hotel Ostrava se nachází v užším centru Ostravy a nabízí 185 prostorných moderně vybavených pokojů a řadu služeb, ke kterým patří švédská sauna, wellness, fitness či nabíjecí stanice pro elektromobily. Součástí hotelu je také 6 konferenčních místností s kapacitou 440 míst, 100 parkovacích stání a hotelová restaurace Bamboo s terasou, zaměřena na českou i mezinárodní kuchyni. Zaměřuje se hlavně na korporátní klientelu a konference.
Quality Hotel Ostrava City je v pořadí 30. hotelem skupiny CPI Hotels, kromě značky Quality provozuje společnost hotely Clarion, Mamaison Hotels & Residences, Buddha-Bar Collection, Fortuna Hotels, Comfort Hotels, Spa & Kur Hotels, Quality Hotels nebo Holiday Inn. Značka Quality Hotels je součástí franšízové sítě Choice Hotels International, se kterou CPI Hotels spolupracuje již se značkami Clarion a Comfort Hotels. Do franšízové sítě Choice Hotels International patří 6 800 hotelů s více než 500 000 pokoji ve 35 zemích světa.

Hotelová skupina CPI Hotels,
dceřiná společnost patřící do skupiny CPI Property Group, provozuje 30 hotelů pod značkami Clarion Hotels, Comfort Hotels, Mamaison Hotels & Residences, Buddha-Bar Hotel Collection, Spa & Kur Hotels, Fortuna Hotels a nově také Quality Hotels. CPI Hotels začátkem minulého roku představila plánované hotelové projekty v Českém Krumlově a Brně. Po jejich otevření tedy bude působit v 15 destinacích 5 evropských zemí.
Připravil Jakub Velen.

www.qualityhotelostravacity.com/cs/


image002_1

Restaurace Novoměstský pivovar
Czech specials new