Menu

Česká barmanská asociace má za sebou neobyčejně období

02. 01. 2020

Po vítězství a zisku zlaté medaile na koktejlovém mistrovství světa 2017 Honzou Teskou v dánské Kodani, zisku stříbrné a bronzové medaile na mistrovství světa 2018 v estonském Tallinnu v podání Martina Vogeltanze, doplnil svoji sbírku čtyř cenných kovů o další stříbro i Václav Abrahám na mistrovství světa 2019 v čínském ChengDu.

To vše se daří uskutečňovat jen díky houževnaté a nezištné práci klíčového týmu vedení CBA, kterému tímto za skvělou spolupráci a dobře odvedenou práci děkuji.  Stejné poděkování patří i všem partnerům CBA a centra ABZAC, bez jejichž podpory bychom takové penzum aktivit realizovali jen velmi těžko.

Díky!!! Vážíme si Vaší přízně a podpory a víme, že v situaci, kdy se gastronomie potýká s enormním nedostatkem pracovníků, je naše spolupráce více než smysluplná.   
Dejme si všichni jeden společný cíl, budujme dále naši komunitu lidí z gastra a přátelské vztahy mezi nimi. Sdílejme názory a vytvářejme i nadále smysluplné aktivity, které posílí nás všechny. Buďme hrdí, že jsme všichni členy silné a sebevědomé České barmanské asociace.
Vážení přátelé, troufám si tvrdit, že nás čeká opět vzrušující a magický rok 2020, rok do kterého Vám jménem svým i jménem celého vedení CBA přeji štěstí, úspěch, pohodu a především pevné zdraví.
Těším se na osobní setkání s Vámi všemi, nejpozději 24.3.2020 v Abzacu.
Aleš Svojanovský, prezident CBA

www.cbanet.cz
www.iba-world.com