Menu

Bernard Fest se přesouvá do roku 2022

11. 02. 2021

Současná situace přinutila Rodinný pivovar Bernard už podruhé přesunout oblíbený Bernard Fest. „Festival jsme ze známých důvodu museli z roku 2020 přeložit do roku 2021. Bohužel ani letos není jisté, že se budeme moci ve slíbeném termínu sejít. Proto jsme se rozhodli, že Bernard Fest ani v letošním roce neuspořádáme,“ oznámil PR manažer pivovaru Zdeněk Mikulášek.

Takto velká akce vyžaduje několikaměsíční přípravy, úsilí mnoha lidí a vysoké výdaje. „Nemůžeme je vynakládat bez jistoty, že se akce bude moci uskutečnit,“ vysvětlil Zdeněk Mikulášek s tím, že festival je přesunutý na červen roku 2022.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. „Pokud si návštěvníci vstupenky ponechají, budou mít jistotu vstupu a zároveň tím podpoří přípravu festivalu,“ říká Zdeněk Mikulášek. Už nyní se pivovar pracuje na programu Bernard Festu 2022, který s dostatečným předstihem zveřejní. Kdo bude chtít vstupné vrátit, dostane ho tam, kde vstupenky zakoupil, tedy ve Značkových prodejnách Bernard, nebo prostřednictvím sítě sms ticket. Podrobnější informace jsou na webu pivovaru ZDE.

Rodinný pivovar Bernard děkuje fanouškům a návštěvníkům Bernard Festu za podporu, velmi si jí váží a těší se na shledanou na Horním náměstí v Humpolci v červnu 2022.
Připravil Radek Tulis.

www.bernard.cz
www.facebook.com/bernard.cz


bernard_log

PF 2021 CzechSpecials