Menu

Air France posiluje letový řád do francouzských zámořských území, Karibiku i oblastí Indického oceánu

31. 05. 2021

Společnost Air France navyšuje počet dálkových letů do svých rekreačních destinací. V souladu s platnými omezeními spojenými s cestováním společnost plánuje v létě 2021 provozovat až 98 letů týdně do francouzského Karibiku, na ostrov Réunion, do Francouzské Guyany, Francouzské Polynésie, na ostrov Saint-Martin, do Dominikánské republiky a na mexickou Mayskou riviéru.

Letos v létě budou Guadeloupe, Martinik, Francouzská Guyana a ostrov Réunion propojeny s letišti Paříž-Charles de Gaulle a Paříž-Orly, což umožní další napojení na celou síť krátkých, středních a dlouhých tratí společnosti Air France.

Letový řád – letní sezóna 2021

Při odletu z letiště Paříž-Orly:

 
Při odletu z letiště Paříž-Charles de Gaulle:


Lety budou provozovány letadly Boeing 777 a Airbus A330 vybavenými kabinami Business, Premium Economy a Economy. Dny provozu, letové řády a ceny letenek jsou k dispozici na stránkách airfrance.fr.
Tento letový řád se může měnit v závislosti na omezeních cestování. Společnost Air France vyzývá své zákazníky, aby si před cestou zkontrolovali aktuální cestovní omezení a doklady požadované po příletu do cílové destinace. Více informací naleznete na adrese airfrance.tra­veldoc.aero.

Se službou Air France Protect můžete rezervovat s naprostým klidem
V rámci své obchodní politiky nabízí Air France v současné době plně modifikovatelné letenky pro cesty do 31. prosince 2021. Zákazníci mohou bezplatně změnit svou rezervaci nebo požádat o vratný kreditový poukaz, pokud si již nepřejí cestovat. Pokud let zruší letecká společnost, mají zákazníci možnost odložit svou cestu, požádat o vrácení plné ceny letenky nebo požádat o kreditový poukaz, který je v případě nevyužití rovněž vratný.
Připravila Martina Vokrouhlíková.

www.airfrance.cz
 

Czech Specials
Side VSH