Menu

8. 10. online konference o novém stavebním zákonu s ministryní Dostálovou a investory

06. 10. 2020

Ministerstvo pro místní rozvoj pořádá ve čtvrtek 8. října od 9:00 online konferenci, na které budou o dopadech přelomové rekodifikace stavebního práva diskutovat společně s ministryní Klárou Dostálovou představitelé největších investorských organizací státu, významní soukromí investoři, architekt, právník a ekonom se zástupci samosprávy a státní správy. Konferenci zahájí premiér Andrej Babiš.

stavebni-zakon-konference

Hlavní témata:
Jak nový stavební zákon ovlivní dostavbu dálnic a železnic. Zda nastaví takové podmínky, aby se města mohla rozvíjet a dokázala držet krok se sílící urbanizací nebo jak pomůže nový stavební zákon v tom, aby si naše země udržela konkurenceschopnost a posunula se v povolování staveb do 21. století.

Diskutovat budou:
Andrej Babiš (premiér ČR), Klára Dostálová (ministryně pro místní rozvoj), Jan Koudelka (náměstek ministryně pro místní rozvoj), Radek Mátl (ředitel ŘSD), Jiří Svoboda (ředitel SŽ), Martin Durčák (předseda představenstva ČEPS), Michal Jurka (president Skanska Central Europe), Radim Passer (majitel Passer Invest Group), Dušan Kunovský (majitel Central Group), Jan Kasl (předseda ČKA), Petr Hlaváček (náměstek primátora pro územní rozvoj města Prahy), Lukáš Kovanda (ekonom Trinity Bank, NERV) a Jan Lehký (právník Sdružení pro zahraniční investice).
Online přenos bude k dispozici ZDE.

Program:
9:00 – 10:00 Blok I


10:00 – 11:00 Blok II


11:20 – 12:30 Blok III

ipravil Vilém Frček.

www.mmr.cz
 

czech specials 2