Menu

ROYAL Mariánské Lázně nabízí vysokou kvalitu a individuální přístup

25. 07. 2019

Marketingové manažerky lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA Lenky Plaché jsem se zeptal, jestli jsou jejich hotely v něčem jiné, královské?
Základem naší filozofie je poskytovat kvalitní služby, ať se jedná o lázeňskou péči, nebo o ubytování a stravování. Naši hosté jsou asi ze dvou třetin samoplátci a jsou zvyklí na určitou kvalitu služeb. To je spolu s geniem loci lázeňských míst a jedinečností přírodních léčivých zdrojů důvodem, proč se do našich zařízení rádi vracejí. Pro jejich spokojenost děláme maximum. Sledujeme světové trendy a neustále hledáme možnosti, jak péči o naše hosty zlepšovat, aby od nás odjížděli spokojení a v lepší kondici. Celkový dojem z lázeňského pobytu je kombinací mnoha aspektů. Velmi důležitá je atmosféra v hotelu, přátelský přístup personálu a vůbec úroveň komunikace s hostem během jeho pobytu. Naši nejvěrnější hosté do našich zařízení jezdí již dvě dekády a řada z nich u nás byla víc než padesátkrát. Pracujeme na tom, aby se u hotelů a lázní skupiny ROYAL SPA posílilo vnímání jedinečnosti a prvotřídní lázeňské péče. Nechceme jít cestou slev, protože kvalitní péči nelze poskytovat levně. Tu je možné zajišťovat pouze kvalitním personálem.

Na trhu je velká nabídka lázeňských pobytů. Hotely a lázně komunikují podobné programy a přetahují se o lázeňské hosty.
Ano, lidé jsou pod obrovským tlakem reklamy. Češi bohužel často slyší na to, kolik kde ušetří, a nesledují, co za své peníze dostanou. Jsem přesvědčena, že základem je poskytovat kvalitní služby. Investice do zdraví se vyplatí. V našich hotelech jsme pro dosažení co nejlepšího efektu lázeňské léčby na základě našich mnohaletých zkušeností vytvořili vlastní celostní přístup HEALTH BALANCE POINT®. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Respektujeme jeho potřeby a přizpůsobujeme lázeňský program a pobyt jeho zdravotnímu stavu. Správně pečovat o své zdraví je velmi důležité v průběhu celého života a s potěšením mohu konstatovat, že v posledních letech klesá průměrný věk našich hostů. Tento způsob dovolené a odpočinku je totiž stále vyhledávanější i u mladších generací.

ROYAL SPA
Je to třiadvacet let, co vznikla lázeňská skupina ROYAL SPA a k hotelu MIRAMARE v Luhačovicích v roce 1996 přibylo lázeňské sanatorium ROYAL v Mariánských Lázních. Hotel ROYAL tak patří mezi nejstarší členy tohoto rodinného řetězce lázeňských hotelů a resortů. Jeho název dal jméno obchodní značce pro celou skupinu ROYAL SPA – Královské lázně. Řetězec ROYAL SPA dnes patří mezi hlavní hráče v lázeňství. Provozuje šest lázeňských komplexů, wellness hotel a termální park. Zaměstnává více než čtyři sta lidí ve čtyřech lázeňských destinacích: v Luhačovicích, Mariánských Lázních, ve Velkých Losinách a v Ostrožské Nové Vsi. Celková ubytovací kapacita řetězce je zhruba tisíc lůžek.

Mariánské Lázně
jsou jedny z nejnavštěvo­vanějších západočeských lázní a lázeňský hotel ROYAL v nich patří mezi nejoblíbenější. Nachází se na okraji lesoparku, blízko kolonády. Hostům nabízí jeden z nejkrásnějších panoramatických výhledů na Mariánské Lázně. Je zasazen do rozlehlé zahrady s jezírkem. Zahrada umožňuje cvičení a k rehabilitaci lze využívat i oblázkový prostor nedaleko jezírka. V Mariánských Lázních a jejich okolí vyvěrá velké množství minerálních pramenů, přímo ve městě jich je kolem čtyřiceti. Díky své rozmanitosti a blahodárným účinkům jsou vhodné k léčbě širokého spektra nemocí.

Lázeňská léčba
v hotelu ROYAL je zaměřena na pohybový aparát, na respirační onemocnění, na nemoci ledvin a močových cest, metabolismu, na péči o onkologické pacienty v remisi a také na onemocnění periferních cév a nervů. „Průběžně inovujeme nabídku léčebných, zdravotně-rehabilitačních, relaxačních i wellness pobytů. Naše programy využívají především přírodní léčivé zdroje, včetně koupelí v Balbínově prameni. Tyto koupele mají antistresový účinek. Blahodárně působí i na činnost srdce a ledvin. Ve speciálních vanách lze absolvovat minerální uhličitou koupel, která díky vysokému obsahu přírodního CO2 podporuje krevní oběh a upravuje krevní tlak. Kromě vynikajících léčebných účinků mají koupele v Balbínově prameni i účinky relaxační. Pro hodně náročné hosty máme speciální škálu nadstandardních spa a wellness procedur. Každý si u nás vybere nebo mu rádi poradíme,“ říká obchodní manažerka hotelu ROYAL Mariánské Lázně Věra Forstnerová.

Hotel ROYAL
se vyznačuje příjemnou rodinnou atmosférou a nabídkou komplexních služeb pod jednou střechou. Skýtá komfortní ubytování, prvotřídní gastronomii s možností dietního stravování a konzultací s nutričním terapeutem. Zabezpečuje špičkovou lázeňskou péči, která těží z využití přírodních léčivých zdrojů a vysoké odbornosti personálu. Samozřejmostí jsou zdravotní rehabilitace a široká nabídka léčebných a relaxačních procedur. Hotel ROYAL opakovaně získává oborová ocenění, nezřídka na základě ohlasu klientů cestovních kanceláří. Oceněn byl například největší německou cestovní kanceláří FIT REISEN za kvalitu poskytovaných služeb a vybavenosti lázeňského zařízení a stal se vítězem v kategorii „Best Health & Spa Resort“. Loni v listopadu získal certifikát Czech Stability Award 2018 „Excelentní“ udělovaný pod záštitou Czech Top 100, stvrzující, že společnost LS ROYAL Mariánské Lázně, a. s., patří mezi ekonomicky nejstabilnější firmy v Česku. Lázeňský hotel ROYAL také patří k několika málo hotelům v České republice, kterému byl již v roce 2006 jako jednomu z prvních udělen evropský certifikát kvality EUROSPAmed, který uznávají i německé zdravotní pojišťovny.Archiv vydání

2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

AKTUÁLNÍ ČÍSLO
VŠUDYBYL 05/2019
05/2019 číst aktuální číslo
Czech specials new
Restaurace Novoměstský pivovar